AkceKam jet?Wellness & Spa

Thajsko láká Čechy na zimní golf akcí „dva za cenu jednoho“: You are My TEE GUEST

Thajská centrála cestovního ruchu ve spolupráci s thajskou golfovou federací a českými tour operátory zve české golfisty za zimní hrou zhruba na čtyřicítku vybraných hřišť v rámci projektu You Are My TEE GUEST.

[wzslider]

V Thajsku se golf hraje po celý rok. Pro české hráčky a hráče je však Thajsko atraktivní zejména v zimě, kdy jsou česká hřiště  z valné většiny uzavřená. Thajská centrála cestovního ruchu ve spolupráci s thajskou golfovou federací a třemi českými touroperátory připravila speciální nabídku, jejímž cílem je podpořit Čechy k objevování golfového Thajska, a to zejména v období únor až duben.

V rámci nabídky You Are My TEE GUEST ke každému zakoupenému zájezdu za golfem do Thajska má doprovázející člověk zdarma ubytování, green fee a případně dopravu z hotelu na golf. Zaplatit si musí tak pouze letenku. Akce se bude vztahovat zhruba na čtyřicítku vyhraných hřišť, která jsou často situovaná přímořských resortů, například Pattaye. Golf je tak možné ideálně skloubit s koupáním. Podrobnosti nabídky You Are My TEE GUEST budou zveřejněny záhy.

Golf v Thajsku zažívá prudký rozvoj a budují se nová hřiště, kterých je v zemi nyní již kolem dvou set padesáti. Popularitu této hry umocňuje i pořádání turnajů za účasti hvězd jako Tiger Woods, Ernie Els a Colin Montgomerie. V Thajsku se každoročně koná významný veletrh golfového turismu Thailand Golf Travel Mart (TGTM), jehož příští ročník proběhne ve dnes 5.–9. srpna 2019 ve městech Chiang Mai a Lamphun.

Petr Bílek

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button