Swiss International Air Lines

Swiss International Air Lines (SWISS) je švýcarským národním dopravcem,který nabízí letecké spojení ze svých domovských letišť v Curychu, Ženevě a Basileji do 74 destinací ve 38 státech po celém světě. Z Prahy nabízí přímá spojení do všech těchto tří měst – aktuálně tedy: Praha – Curych 4x denně již od 2.660 Kč*, Praha – Ženeva 7x týdně od 1.570 Kč* a Praha – Basilej 5x týdně od 2.280 Kč*.

BILD_16

Foto: Archiv Swiss International Air Lines

SWISS nabízí cestujícím individuální přístup, odpovídající jejich přáním a požadavkům, zároveň reprezentuje tradiční švýcarské hodnoty a zajišťuje tak nejvyšší kvalitu produktu a služeb. SWISS je součástí Lufthansa Group a členem Star Alliance, největšího seskupení leteckých společností na světě.

SWISS ocenění:

V roce 2013 získal SWISS v rámci udělování cen “World Travel Awards” po třetí v řadě ocenění “Europe´s Leading Airline Business Class”, zároveň zvítězil v kategorii “Best Business Class Catering” v rámci “Skytrax World Airline Awards 2012” a v roce 2011 získal také ocenění “Best Airline in Western Europe” a další.

SWISS First Class

Luxus, pohodlí a soukromí jsou typickými znaky SWISS First Class. SWISS First Class sedadlo s inovativním systémem vzduchových polštářů, u kterých lze individuálně nastavit jejich trvdost, a s možností rozložit sedadlo na zcela vodorovné přes 2 metry dlouhé lůžko, získalo nejlepší hodnocení ve své třídě již v roce 2011 v magazínu “US´s Global Traveler”. Navíc unikátní sedadlo pro hosty umožňuje SWISS First Class cestujícím pozvat svého partnera na cestách ke společnému jídlu nebo k práci.

SWISS Business Class

SWISS Business Class poskytuje v rámci evropských i dálkových letů prvotřídní servis a to nejen ve vzuchu, ale i na zemi. Přednostní odbavení a nástup do letadla, dodání zavazadel, vstup do Business salónků a široká nabídka specialit je jen část výhod, které SWISS Business Class nabízí. Také Business Class sedadlo je vybaveno systémem vzduchových polštárů s individuálně nastavitelnou trvdostí a lze jej rozložit na zcela vodorovné 2 metry dlouhé lůžko.

SWISS Economy Class

Skvělý poměr produktu a ceny, mimořádné služby a speciální péče pro rodiny, to jsou hodnoty, které vyzdvihují SWISS Economy Class. Ergonomická sedadla v Economy Class zajistí během letu ještě více pohodlí.

*Konečná cena za zpáteční let.

Zde je odkaz na SWISS homepage pro CZ: http://www.swiss.com/web/EN/Pages/index.aspx?Country=CZ

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..