Švýcarsko všemi smysly

Srdečně vás zveme na přednášku Švýcarsko všemi smysly, díky které mimo obvyklých zážitků vizuálních a sluchových, okusíte také zážitky chuťové a čichové. Přednáška se koná v rámci cestovatelského festival Obzory v Praze, 7. listopadu od 17.30 hodin.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock

Festival Obzory je jeden  z největších festivalů v ČR o cestování a aktivitách v přírodě. Na své si zde přijdou aktivní outdooroví sportovci, horolezci, vášniví cestovatelé, ale i pasivní diváci, kteří se jen rádi kochají zážitky jiných.

Jedná se o velkolepou konferenci s výměnou zkušeností a rad specializovaných odborníků. Návštěvníci se mohou těšit na multimediální prezentace předních českých cestovatelů a outdoorových sportovců, interaktivní workshopy s předáváním horolezeckého know how, kurzy vaření, hudby a tance z exotických zemí. Naučí se, jak se správně vybavit do přírody dle náročnosti výletu a jak si správně připravit cestovní lékárničku. Své rady o tréninku poskytnou závodníci extrémní outdoorových závodů jako je Adventure race, tak i přední čeští horolezci o přípravě na výstup vysokého kopce. Dál se seznámí s nejnovějšími trendy techniky a vybavením do přírody, a také získají užitečné rady o focení v přírodě v náročných klimatických podmínkách. Neopomenuli jsme ani na ty nejmenší.

Během festivalu bude k dispozici celodenní hlídání dětí, pro které je připraven bohatý program, jako je tvoření šperků, modelování yetiho, tvorba mandaly a mnoho dalších aktivit. Na chodbách budou rozmístěny stánky s outdoorovým vybavením, kulinářskými dobrotami z celého světa, knihami, šperky, kořením. To vše k zakoupení za zvýhodněné festivalové ceny.

O přestávkách proběhnou taneční a hudební představení či soutěž o nejlepší cestovatelské foto. Celý festival bude zdobit výstava fotografií od známých cestovatelů a horolezců.

[box]

KDY: 7. 11. 2015 od 17.30

KDE: Filozofická fakulta UK, Praha 1 (nám. Jana Palacha 1/2, 116 38 Praha 1)

VSTUP na festival: od 150 Kč do 490 Kč

[/box]

Více informací o festivalu ZDE.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button