Svatební veletrh v Diplomat Hotelu Prague

Diplomat Hotel Prague začátkem příštího roku již počtrnácté uvede svatební veletrh, který je v České republice jednou z největších přehlídek nejnovějších svatebních trendů. Svatební veletrh bude probíhat v průběhu tří dnů od 7. do 9. února 2014 a pro širokou veřejnost je připraven opravdu bohatý program.

Foto: archiv Vienna International Hotels & Resorts
Foto: archiv Vienna International Hotels & Resorts

 

Od pátku 7. února 2014 od 14 hodin do nedělního odpoledne 9. února 2014 mohou v konferenčních prostorách Diplomat Hotelu Prague budoucí manželé načerpat inspiraci a užitečné rady a tipy pro svůj nezapomenutelný den až od stovky vystavovatelů z oblasti svatebního průmyslu. Budou zde představeny nejnovější zahraniční i domácí svatební trendy známých a oblíbených svatebních domů, jako je Nuance či Adina, v podobě přehlídky svatebních šatů a obleků.

Dále se návštěvníci mohou těšit na bohatou ukázku dekorací svatebních květin, účesů a líčení. Připravena bude i ochutnávka svatebního menu, degustace vín, prezentace fotoateliérů a tanečních kurzů.

Součástí veletrhu bude i několik módních přehlídek, tanečních i hudebních vystoupení, ukázka svatební tabule a připraveno bude i menu přímo od ředitele kuchyně Diplomat Hotelu Prague, Vladimíra Kovařiče.

V průběhu veletrhu se mohou návštěvnice a budoucí nevěsty také účastnit castingu soutěže Souboj nevěst a současně v sobotu večer proběhne semifinále této soutěže právě v Diplomat Hotelu Prague.

 

Red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button