Svatební Expo v Praze

Ve dnech 20. – 21. listopadu se koná v Hotelu International v Praze Svatební expo. Veletrh vás zavede do zajímavých míst k uspořádání obřadu či hostiny, pozve vás na ochutnávku svatebních dortů, nabídne vám možnost prohlédnout si svatební šaty, navléknout si snubní prstýnek, poslechnout si svatební hudbu, vybrat si fotografa, květiny, ručně psaná svatební oznámení či osobního svatebního koordinátora.

Foto: archiv veletrhu
Foto: archiv veletrhu

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí pro veškeré prostory veletrhu, módní přehlídky i další pestrý program. Dále obdržíte tištěný Svatební Expo Magazine, kde najdete inspirativní články od odborníků a veškeré informace o veletrhu, detailní popisy všech vystavovatelů a partnerů, kteří Vám nabídnou mimořádné veletržní slevy.

Zatímco dámy se budou kochat módními přehlídkami svatebních šatů, pánové si budou moci najít správný oblek na míru či ochutnat drink od experta v alkohologické laboratoři. Společně si pak můžete zasoutěžit v tombole.

Chtěli byste nás navštívit a nemáte možnost hlídání? Vezměte své ratolesti s sebou. Pro děti od dvou let bude k dispozici dětský koutek.

[box]

Kdy: 20. – 21. listopadu

Kde: Hotel International v Praze 6, Dejvicích

Vstup: 100 Kč 

[/box]

Více informací najdete na www.svatebniexpo.cz

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button