DopravaZprávy

Společnosti Air France a KLM prodlužují možnost bezplatné změny rezervace

Společnosti Air France a KLM prodlužují, s cílem umožnit zákazníkům, aby si naplánovali cestu v naprostém klidu, svá flexibilní rezervační pravidla až do března příštího roku.

Ilustrační foto Zdroj: Shutterstock

Zákazníci Air France & KLM tak mohou změnit svou rezervaci nebo získat zpět peníze bez jakýchkoliv nákladů až do dne odletu. Tato obchodní opatření, původně platná pro cesty do 31. 12. 2021, byla nyní prodloužena do 31. března 2022.

Zákazníci, kteří vlastní letenky Air France nebo KLM platné pro cestu do 31. března 2022, tak budou moci: 

– změnit svou rezervaci bez jakýchkoliv nákladů s možností změnit datum a/nebo destinaci letenky bez ohledu na tarifní podmínky, 

– požádat o vrácení peněz v plné výši. Pokud tarifní podmínky letenky neumožňují vrácení peněz, bude vystaven poukaz na kredit s platností jeden rok, o jehož vrácení lze kdykoli požádat.

Tato opatření platí do dne odletu prvního letu. Zákazníci, kteří si rezervovali let přímo u společnosti Air France nebo KLM, mohou změnit svou rezervaci nebo požádat o vrácení peněz přímo on-line na stránkách airfrance.com / klm.com nebo prostřednictvím středisek pro styk se zákazníky. Zákazníci, kteří si letenku rezervovali prostřednictvím cestovní kanceláře, se mohou obrátit na své prodejní místo.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button