DopravaZprávy

Společnost FlixBus rozšiřuje nabídku z Prahy

FlixBus spustil z autobusového nádraží ÚAN Florenc a pražského hlavního nádraží přímé noční linky do Milána a Curychu. Po nedávném vstupu společnosti na chorvatský a slovinský trh jsou dostupné také nové cíle u chorvatského pobřeží nebo metropole, jako jsou Lubljana nebo Záhřeb.

Foto: FlixBus
Foto: FlixBus

Pasažéři mohou nyní denně s autobusy FlixBus cestovat z Prahy do 17 zemí, a to jak přes den, tak přes noc. Na konci dubna spustil FlixBus nové noční autobusy z Prahy do Londýna, Bruselu a Amsterdamu. Z důvodu velkého úspěchu byly nyní navíc přidány noční autobusy do Švýcarska a Itálie. Bettina Engert, tisková mluvčí Flix­bus, říká: „Tyto nové linky nabízejí cestujícím přímé spojení z Prahy do Švýcarska a Itálie. Oblíbené cíle, jako jsou Curych a Milán, jsou tak poprvé dosažitelné pohodlně přes noc.“ Jízdenky na nové noční autobusy jsou k dispozici v e-shopu, v obchodě FlixBus na ÚAN Florenc nebo v aplikaci FlixBus. Před nástupem léta připojil FlixBus k denním spojům navíc také spoje do Chorvatska a Slovinska s jedním přestupem.

Koncem loňského roku zahájil FlixBus kooperaci s LEO Expressem a od 19. května 2016 začal spolupracovat se společností Polskibus. Díky propojení vlastních sítí do jednotné nabídky došlo ke zlepšení spojení mezi Českou republikou, Slovenskem, Polskem a Ukrajinou.

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button