DopravaEurowingsLidéNovinky

Společnost Eurowings otevírá výběrová řízení pro pracovníky kokpitu i kabiny na nové pražské bázi

Eurowings rozšiřuje nabídku svých služeb ve střední Evropě a otevírá novou základnu v Praze. Od 31. října 2021 z pražské báze vzlétnou dva letouny Airbus A320, třetí letadlo se k flotile přidá v létě 2022.

Foto: Eurowings

Všechny lety budou provozovány společností Eurowings Europe, Eurowings’ Austrian AOC. Společnost nyní otevírá pracovní místa na pozice pilotů a dalších členů posádky pro svou desátou evropskou bázi.

Od října budou na zahájení letového provozu pražské báze Eurowings Europe nasazeny posádky z Vídně. Ve střednědobém horizontu však budou lety provozovány výhradně místními pražskými posádkami. Nábor bude probíhat lokálně za standardních tržních podmínek. Výcvik nově přijatých posádek je naplánován na konec roku 2021. Členové posádek, kteří již létají pro Eurowings Europe, budou mít přednostní právo na přemístění v souladu s interními předpisy společnosti.

Robert Jahn, generální ředitel společnosti Eurowings Europe, uvedl: „Jako součást společnosti Eurowings jsme rádi, že můžeme i nadále přispívat k celoevropskému růstu s naší novou základnou v Praze. Díky vytvoření více než stovky pracovních míst se těším, že do našeho týmu přivítáme nové kolegy. Zejména bych rád povzbudil stávající kolegy, aby požádali o přemístění na pražskou základnu, abychom hned od samého začátku zákazníkům nabídli inovativní a prozákaznicky orientovaný tým, který je DNA společnosti Eurowings.“

Od 31. října bude společnost Eurowings létat z Prahy do mnoha evropských metropolí, jako jsou Barcelona, Milán, Atény, Stockholm, Kodaň, Tel Aviv a Birmingham. Letenky – také do oblíbených prázdninových destinací, jako jsou Baleárské a Kanárské ostrovy – již lze rezervovat od konce června.

Otevřené pozice:

 Newsroom TTG

 

Ukázat další

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button