Společnost Emirates získala 5 prestižních ocenění v jediném týdnu

Letecká společnost Emirates získala v průběhu jednoho listopadového týdne 5 významných ocenění v Rusku, Belgii a ve Spojených arabských emirátech.

Foto: Emirates

Emirates byla oceněna jako Nejlepší letecká společnost na světě a jako Nejlepší letecká společnost na Blízkém východě na předávání prestižních cen Ultimate Luxury Travel Related Awards (ULTRAs) 2018. O vítězi rozhodovalo přes 500 tisíc čtenářů luxusních cestovatelských časopisů Ultratravel UK a Ultratravel Middle East spadajících pod The Telegraph. Cenu převzal sir Tim Clark, prezident letecké společnosti Emirates v ikonickém dubajském hotelu Burj Al Arab Jumeirah.

V Rusku byla společnost Emirates vyznamenána dvěma prvenstvími jako Best International Airline na osmém ročníku National Geographic Traveller Awards 2018 a jako Best Middle Eastern Airline na Business Traveller Russia and CIS Awards 2018.

Cenu za Best Long Haul Airline 2018 získala Emirates v Belgii při příležitosti Travel Magazine Awards 2018. Předávacího ceremoniálu se účastnilo na 700 reprezentantů z leteckého a cestovního průmyslu.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..