DopravaZprávy

Společnost Emirates rozšiřuje letový řád a do Ammánu nasazuje A380

Letecká společnost Emirates oznámila rozšíření leteckých služeb v oblasti Jordánska. V rámci plánovaného provozu deseti linek týdně bude na trase nasazen také Airbus A380.

 

Foto: Emirates

Nový letový řád mezi Dubají a Ammánem potvrzuje závazek letecké společnosti zajistit cestujícím bezpečnou cestu do Dubaje a do dalších destinací v Americe, Evropě, Africe a asijsko-pacifickém regionu. Od listopadu budou obnoveny také další evropské linky.

Airbus A380 bude na linku do Ammánu nasazen od 4. listopadu. Letecká společnost v současnosti využívá služby ikonického letounu na trasách do Káhiry, Paříže, Londýna (Heathrow), Kantonu a Moskvy. Cestování Airbusem A380 je velmi pohodlné a mezi cestujícími často vyhledávané. Společnost také již znovu obnovila Onboard Lounge a Shower Spa služby, které byly na nějaký čas pozastaveny a nyní jsou již opět dostupné na palubách A380.

Cestující mohou s A380 létat do Ammánu třikrát týdně (středa, čtvrtek, pátek). Let EK 903 Emirates s pravidelným odletem z Dubaje v 14:05 přistane v Ammánu v 15:30 místního času. Zpáteční let EK 904 s pravidelným odletem z Ammánu v 17:10 přistane v Dubaji v 22:00 místního času. Nový letový řád počítá také s lety EK 905 a EK 906. Odlety a přílety jsou naplánovány tak, aby co nejvíce usnadnily přestupy na další letecké spoje.

Emirates také plánuje od 1. listopadu obnovit další evropské linky, a to na palubách Boeingu 777-300ER, včetně Bologně (od 1. listopadu), Düsseldorfu (1. listopadu), Hamburku (1. listopadu) a Lyonu (4. listopadu). Letecká síť Emirates nyní zahrnuje 31 evropských destinací.

Cestující si mohou letenky zarezervovat na emirates.com, prostřednictvím aplikace Emirates, u obchodních kancelářích společnosti nebo prostřednictvím cestovních agentur.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button