Společnost Air Transat získala ocenění Nejlepší dovolenková letecká společnost na světě pro rok 2018

Kanadská dovolenková letecká společnost Air Transat získala v hodnocení Skytrax World Airline Awards ocenění Nejlepší dovolenková letecká společnost. Na slavnostním ceremoniálu v Londýně toto ocenění převzal generální ředitel společnosti Air Transat Jean-François Lemay.

Foto: Air Transat

Vítěze vybírá každý rok přibližně 20 milionů cestujících z celého světa v největším průzkumu spokojenosti cestujících v letecké dopravě. Stanovují tak globální měřítko kvality leteckých společností.

„Ocenění Nejlepší dovolenková letecká společnost na světě je pro nás poctou, které si velmi vážíme, protože nás vyznamenali naši cestující,“ říká Jean-François Lemay. „Toto vyznamenání se týká všech našich zaměstnanců, jejichž odhodlání, kvalitní služby a tvrdá práce přinášejí našim cestujícím nezapomenutelné zážitky. Jejich dovolená začíná okamžikem, kdy vstoupí na palubu. Společnost Air Transat je hrdá na to, že se na předních příčkách mezi dovolenkovými leteckými společnostmi umisťuje již sedmým rokem v řadě a podruhé v historii vyhrála. Nezbývá než opakovat, že jsem našim cestujícím za důvěru velmi vděčný.“

Hodnocení World Airline Awards existuje od roku 1999, kdy společnost Skytrax provedla první globální průzkum spokojenosti cestujících v letecké dopravě. Průzkum shromažďuje po dobu 10 měsíců názory cestujících na 320 leteckých společností ve 105 zemích. Společnosti jsou seřazeny podle 50 kritérií, od odbavení a nástupu na palubu po služby zaměstnanců a pohodí sedaček. Letošního průzkumu se zúčastnilo více než 20 milionů cestujících na celém světě.

Cestování s Air Transat

Společnost Air Transat létá do více než 60 destinací ve 26 zemích. Nabízí mnoho výhod a výjimečné zážitky při letu. První z nich je třída Club Class, která má exkluzivní kabinu, prioritní servis ve všech bodech cesty a také mnoho výhod za letu včetně menu šéfkuchaře Daniela Véziny. Cestující ve třídě Economy Class si mohou dopřát potěšení v podobě programu Option Plus. K jeho výhodám patří mimo jedné jedno odbavené zavazadlo navíc a možnost výběru sedadla. Společnost Air Transat myslí i na své nejmladší cestující. Program Kids Club nabízí řadu výhod dětem od 2 do 11 let a jejich rodinám, například prioritní odbavení a nástup na palubu či překvapení na palubě.

K důvodům, proč je létání se společností Air Transat tak zábavné, patří pohodlná kabina, teplá jídla na transatlantických letech zdarma i v ekonomické třídě, osobní zábavní systém dostupný přes individuální dotykové obrazovky nebo přes mobilní aplikaci Air Transat a ochotné posádky.

Další informace o hodnocení World Airline Awards najdete na stránce www.worldairlineawards.com.

Lenka Neužilová

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..