Společná oslava hotelů Hilton a RunCzech

Pražské hotely Hilton si připravily překvapení pro Carla Capalba, zakladatele Prague International Marathonu, dnešního RunCzech. Carlo Capalbo založil Prague International Marathon před 25 lety. Prvního závodu se zúčastnilo 958 běžců, k dnešnímu dni běželo s RunCzech celkem přes 1 100 000 běžců.

 

 

A protože pražské hotely Hilton jsou již přes dvacet let oficiálním partnerem RunCzech pro ubytování, a protože společnost Hilton Worldwide má sama důvod k oslavám – před 100 lety koupil Conrad Hilton svůj první hotel, the Mobley Hotel v Texasu – konala se společná oslava. Tu pražské hotely Hilton připravily na terase Cloud 9 Sky Baru & Lounge na střeše hotelu Hilton Prague jako překvapení pro Capalba po tiskové konferenci ke čtvrtému ročníku Yellow Ribbon Run, akce, která má napomoci odstranění předsudků společnosti k reintegraci osob po výkonu trestu zpět do běžného a pracovního života. Jedním z jejích organizátorů je právě RunCzech a pražské hotely Hilton, které ji podporují již čtvrtým rokem.

RunCzech je již čtvrtstoletí největším organizátorem běžeckých závodů na území České republiky. Nabízí různé dálkové běhy od nesoutěžních až po světoznámý Volskwagen Maraton Praha. RunCzech série se skládá celkem z devíti elitních závodů v šesti městech České republiky a dvou v Itálii.

Oslavy 100. výročí Hilton Worldwide, společnosti, která dnes provozuje 5 700 hotelů ve 113 zemích světa, budou pokračovat a kulminovat koncem května nejrůznějšími akcemi se zaměřením na hotelové hosty, zaměstnance i místní komunitu.

Newsroom TTG

 

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..