Zprávy

South Moravia: Publikační portál mobilních aplikací CCRJM

Na růst významu interaktivních a internetových nástrojů při sdílení informací v cestovním ruchu a zvyšování zájmu veřejnosti o informační média reagovala Centrála cestovního ruchu Jižní Morava (CCRJM) vytvořením publikačního portálu pro snadné publikování a stahování mobilních aplikací jižní Moravy. Portál sdružuje vytvořené aplikace centrály, ale také aplikace jejích partnerů.

Screenshot 2014-12-22 22.27.00
Zdroj: Aplikace South Moravia

„Tento rozcestník svého druhu je otevřenou platformou pro všechny subjekty, které chtějí informovat o své nabídce v cestovním ruchu,“ charakterizoval portál South Moravia zástupce ředitelky CCRJM Lukáš Bačík a zdůraznil, že portál vybírá pro uživatele mobilních zařízení jen prověřené aplikace a pravidelně přidává nové tituly. Aktuálně je zde nabídka Moravia convention bureau s přehledem netradičních míst pro netradiční setkání, dále informace o jižní Moravě „Kraj, kde je radost žít“.

Přátele výtvarného umění provede portál kulturní stezkou „Po stopách moderny“ s cíli na jižní Moravě a v Dolním Rakousku. Přitažlivá je rovněž aplikace „Leoš Janáček a Brno“, stejně jako aplikace věnovaná sklepním uličkám, dostupná ve třech jazykových mutacích a nabízející informace o 33 sklepních uličkách na jižní Moravě. Některé z aplikací jsou pouze v českém, jiné i v anglickém a německém jazyce.

Publikační portál je k dispozici pro uživatele mobilních zařízení pracujících s operačním systémem Android i Apple. Stačí si jej jednoduše stáhnout do telefonu nebo tabletu a mít tak přehled o všech aplikacích na jednom místě. Portál si lze stáhnout pod názvem South Moravia z katalogu Google Play (Android) nebo katalogu App­Store (iOS). Kromě použití QR kódů, které doprovázejí tuto informaci, stačí pro rychlé stažení kliknout na následující odkazy.

Google Play (Android) zde.

AppStore (iOS) zde.

 

 

Zájemci o prezentaci vlastní aplikace v publikačním portálu South Moravia mohou kontaktovat

Centrálu cestovního ruchu Jižní Morava na info@ccrjm.cz.


 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button