Soutěžte s Vital hotelem Villa Ritter

Vyhrajte dvě noci pro dvě osoby se snídaní ve Ville Ritter v Karlových Varech.

Foto: archiv hotelu

Karlovy Vary jsou proslulé svými léčivými prameny a lázeňskou péčí, jež je dokáže maximálně využít pro lidské zdraví. Nyní mohou zájemci vyzkoušet v České republice zcela jedinečnou terapii, která využívá jak klasické medicíny, tak maxima dostupných přirozených postupů k ozdravení celého člověka, tedy nejen těla, ale i psychiky, a to v rámci celostního programu, jenž je dostupný pouze ve Vital hotelu Villa Ritter.

Na zdraví hostů v rámci celostního programu působí rozličná tělesná cvičení, příjemné techniky k uvolnění mysli a výtečná výživa. Klienti vedle dalších cvičení budou moci projít například gravitační vlnovou gymnastikou, mysli zahlcené množstvím podnětů ulehčí mimo jiné psycholingvistickým detoxem a své zdraví podpoří rovněž vitarijánskou kuchyní, která svou úpravou jen do 42 °C zachovává v pečlivě vybraných složkách stravy všechny důležité a prospěšné živiny.

K dobrému fyzickému a psychickému pocitu pomůže navíc očistná kúra, jejíž průběh lze rozdělit do 2 linií (pasivní a aktivní). Zaměřuje se na 4 oblasti vnitřního očištění lidského těla: játra, žlučník, střeva, plíce a ledviny společně s kůží. Přirozenou součástí celostního ozdravného programu je pitný režim „ušitý“ každému z hostů na míru podle jeho zdravotních potřeb. Hlavní složkou pitné kúry je přirozeně léčivá karlovarská minerální voda.

Vital hotel Villa Ritter poskytuje vynikající zázemí pro relaxaci i lázeňskou péči. Nabízí 18 luxusně vybavených pokojů s pěknými výhledy do okolí, wellness zónu, upravenou zahradu, raw restauraci, parkování a především se jedná o jedinečnou oázu klidu a zdraví v nejexkluzivnější části Karlových Varů.

Výhra: 2 noci pro 2 osoby se snídaní

[box]

Soutěžní otázka

Jaká kuchyně se podává ve Ville Ritter?

1) středomořská

2) italská

3) vitariánská

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 30. května 2017.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..