Soutěžte s Tower Park Praha

Žižkovská televizní věž prošla kompletní rekonstrukcí a pod novým názvem Tower Park Praha byla znovu otevřena v létě loňského roku. Nová vyhlídka nabízí 360° pohled na Prahu ze tří kabin 93 m nad zemí. Návštěvníci zde mohou najít interaktivní kiosky zobrazující vybraná atraktivní místa hlavního města, zavěšená křesla, tzv. bubblechairs, se zvuky typickými pro Prahu nebo také televize s videi s nejdůležitějšími událostmi, statistikami a zajímavostmi.

www.towerpark.cz.

www.towerpark.cz.

Ve výšce 66 m mohou hosté navštívit zcela novou restauraci Oblaca, která se skládá ze tří částí: 1. Café podávající domácí zákusky, ale také teplá jídla v podobě hamburgerů, guláše nebo těstovin. 2. je restaurace, kde se prolíná moderní kuchyně s nádherným výhledem na Prahu. V nabídce jsou speciality světové i české kuchyně ozvláštněné kreativním dotykem šéfkuchaře Ondřeje Soukupa. Ve 3. části lze posedět v baru s nepřebernou nabídkou nápojů a asijské kuchyně. Koktejly s prvky progresivní a molekulární mixologie připravuje barmanager Achim Šipl, který se pyšní několika tituly, mimo jiné titulem Barman roku 2011.

Pro opravdové požitkáře je připraveno apartmá One Room Hotel, jehož výhodou je absolutní soukromí a exkluzivita. Předností apartmá je především to, že je možné celý prostor přestavět v plně vybavenou luxusní zasedací místnost až pro 16 osob. Apartmán lze také využít pro privátní oběd či večeři.

Letos v létě bude pro veřejnost otevřena nová zahradní restaurace v parku přímo pod Žižkovskou věží, která v létě nabídne posezení na piknikovém trávníku, ale také terasu a letní zahrádku. Příjemné odpoledne zde bude moci strávit celá rodina na jednom z dětských hřišť nebo při hře minigolfu na profesionálním hřišti. Další novinkou je výstavba amfiteátru ve venkovním atriu při vstupu do recepce, u kterého bude vybudováno hlediště pro cca 500 osob. Nabídne se tak možnost uspořádání kulturních představení, koncertů a dalších akcí.

Veškeré prostory věže jsou připraveny pro společenské akce, večírky, oslavy, ale i konference či mítinky.

Více informací naleznete na www.towerpark.cz.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenují jednotlivé kabiny nové observatoře Tower Park Praha?

a) Hrad, Ohrada, Vyšehrad

b) Zlatá Praha, Obrazy Prahy, Ozvěny Prahy

c) Restaurace, Café, Bar

Výhra:

Výherce obdrží dva vouchery v celkové hodnotě 2000 Kč do Restaurace Oblaca.

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 19. dubna 2013.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..