Soutěžte s Top Hotelem Praha

Vyhrajte voucher do hotelového wellness pro dvě osoby v Top Hotelu Praha.

Foto: TOP Hotel Praha

TOP HOTEL Praha**** je čtyřhvězdičkový hotel, který se řadí mezi nejlepší hotely nejen v rámci České republiky, ale zaujímá vysoký post také na celosvětovém žebříčku. Od roku 2013 je pravidelně oceňován jako Kongresový hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards a již 15 let se řadí mezi 100 nejprestižnějších firem v České republice.

Hotel disponuje 5 kongresovými sály a 16 salonky s celkovou kapacitou až 5000 míst. Pronájem kongresového sálu či salonku zahrnuje plný servis včetně výzdoby, nazvučení a cateringu. Hotel je vyhlášený svými cateringovými službami. Právem se může pochlubit pořádáním cateringů pro Pražský hrad, Magistrát hlavního města Prahy, ale také na zahraničních ambasádách ve Vídni, Varšavě, Bruselu nebo Berlíně.

Pro hosty i veřejnost je v hotelovém komplexu k dispozici 5 restaurací, které nabízejí českou, mezinárodní a indickou kuchyni. Nejluxusnější restaurací je Bohemia TOP Restaurant s vynikající nabídkou jídel. Nezapomenutelným zážitkem může být příjemně strávený čas u krbu s okouzlujícím výhledem na panorama města Prahy.

Hosté si mohou vybrat ubytování v některém z 810 pokojů, které hotel nabízí v několika kategoriích podle úrovně vybavení: Standard, Executive, Apartmá, Superior a Prezidentské apartmá. V minulosti služeb tohoto hotelu využilo mnoho známých osobností, například Ivana Trumpová, bývalá manželka současného prezidenta USA Donalda Trumpa.

Součástí hotelu je také rozsáhlé parkoviště, které má kapacitu 800 míst pro osobní automobily a dalších 30 míst pro autobusy.

Výhra: Voucher do hotelového wellness pro 2 osoby

[box]

Soutěžní otázka:

V jaké části Prahy se TOP HOTEL Praha nachází?

1) Chodov

2) Holešovice

3) Vysočany

 

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 10. listopadu 2017.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..