Zprávy

Soutěžte s Pensionem Heidi v Salcbursku

Pension Heidi leží v centru idylické horské vesnice St. Martin am Tennengebirge mezi vyhlášenými lyžařskými středisky Ski Amadé s 860 km sjezdovek a Dachstein-West. Přímo za budovou se rozkládá nejen rodinné lyžařské středisko Familien-Skigebiet, běžkařské stopy, ale také udržované cesty pro romantickou zimní pěší turistiku.

Foto: Archiv pensionu
Foto: Archiv pensionu

Relaxaci nabízejí alpské termály Therme Amadé. V létě je St. Martin ideálním východiskem pro pěší turistiku v Taurách, Dachsteinu a Solné komoře, pro cykloturistiku i pro poznávací výlety po Salcbursku.

Pension Heidi nabízí příjemné ubytování ve 2lůžkových pokojích a apartmánech pro 2–6 osob. Celková kapacita Pensionu Heidi je 40–50 lůžek. Pro skupiny je k dispozici společenská místnost pro 40–50 osob (vhodná pro posezení či semináře), zdarma Wi-Fi. Hostům je k dispozici infrasauna, zástupci hotelu pro klienty zdarma uspořádají lední metanou či jízdu na snowtubingu nebo vycházku s loučemi k horské chatě a do údolí sjedete na saních…

Více informací na:

www.apartmany-heidi.cz

 

Foto: Archiv pensionu
Foto: Archiv pensionu

[box]

Soutěžní otázka:

V blízkosti jakých dvou známých lyžařských středisek leží Pension Heidi?

Výhra:

Voucher na pobyt pro dvě osoby na dvě noci v Pensionu Heidi

 

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 9. ledna 2015.

[/box]

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button