Soutěžte s Luxury Spa hotelem Olympic Palace v Karlových Varech

Vyhrajte voucher na dvě noci pro dvě osoby se snídaní v hotelu Olympic Palace v Karlových Varech.

Foto: archiv hotelu

Vstupte na palubu úchvatného odpočinku ve znamení noblesního ubytování a služeb, do Luxury Spa hotelu Olympic Palace. Ne náhodou se jeden z nejprestižnějších karlovarských hotelů jmenuje po luxusním a ve své době největším zaoceánském parníku Olympic. Historie a dokonalá lázeňská současnost se v budově v centru slavných lázní snoubí s neobvyklou lehkostí.

Renovace hotelu je znát v kaž­dém detailu, stačí vystoupat po schodech nebo se vyvézt stylově upraveným výtahem a nahlédnout do některého z pokojů. Ty dvoulůžkové tu čekají na své hosty ve třech kategoriích. Hned vás zaujme nejen nábytek s patinovanou třešňovou dýhou, ale i ornamentální tapety a luxusní textilie. Moderní technologie jsou umně ukryté. Přejděme ale ještě dál, až k rozlehlejším a okouzlujícím Suite apartmánům. Prezidentský pokoj Olympic Suite má rozlohu 92 m2 a jeho zařízení je přímým odkazem na francouzskou secesi. Do království ozdravení se vydáme do pomyslného podpalubí, do prostorného Lázeňského centra Hera s rozlohou více než 800 m2. Služby uzpůsobené pobytům rodin s dětmi jsou v Olympic Palace nadstandardní.

Je na čase doplnit energii, a to tou nejlepší gastronomií v lahodně působícím prostředí hotelového Amadeus restaurantu. O pochoutky není nouze ani v Lobby baru Sebastian, zvláště jestli si chcete užít šálek skvělé kávy, doušek vynikajícího vína nebo některého z alkoholických a nealko drinků v útulném prostředí v anglickém stylu.

Více na www.olympic-palace.cz.

Výhra: Voucher na dvě noci pro dvě osoby se snídaní

[box]

Soutěžní otázka:

Jakou rozlohu má hotelové Lázeňské centrum Hera?

1) 400 m2

2) 800 m2

3) 1000 m2

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 22. září 2017.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..