Zprávy

Soutěžte s lázeňským komplexem Karlova Studánka

Vyhrajte jednu noc pro dvě osoby v lázeňském komplexu Karlova Studánka. Soutěž končí 10. února 2016.

Foto: Karlova Studánka
Foto: Karlova Studánka

Horské lázně Karlova Studánka, které založil na konci 18. století Maxmilián II. František pro svou císařovnu Sissi, se nacházejí v malebném prostředí Jeseníků na úpatí nejvyšší hory MSK Praděd. Nadmořská výška 800 m n. m. jen podtrhuje skutečnost nejčistšího vzduchu v České republice (srovnatelné s alpským prostředím), a tudíž i záruku pro dokonalý oddych a odpočinek nejen tělu, ale i duši. Lázeňský komplex nabízí lázeňské i wellness procedury dle nejnovějších poznatků a trendů, a tak svým návštěvníkům dopřeje vždy o něco více, než očekávají.

Horské lázně jsou všeobecně známé pro svou vysokou odbornou kvalitu v péči o své pacienty. Právě tato skutečnost a nové vybavení léčeben, bazénového centra, nové wellness programy a nabídka služeb přitahují další hosty nejen z celé země. Pravdou je, že k známému jménu lázní přispívá i bohatství okolní přírody včetně známých lyžařských areálů, které jsou příjemným zpestřením právě v zimě.

A když není dostatek sněhu? Nevadí, tím více času vám zbude na lázeňské aktivity – relaxační procedury, koupele, masáže, solnou jeskyni či procházky „nordic walking“.

V posledních letech se lázně stávají společenským místem především pro odpočinek a aktivní dovolenou. Je jen na hostech, zda si zvolí pobyt ve dvou, v kruhu rodiny či se skupinou kamarádů. Za zmínku stojí i nabídka reprezentativních prostor pro pořádání odborných kongresů, firemních akcí, plesů či prezentačních akcí. Každoročně se zde slaví silvestr a tento rok pořádá již XVI. Reprezentační ples.

Srdečně Vás zveme do horských lázní Karlova Studánka. Tady Vás baví svět.

www.horskelazne.cz

Výhra: Poukázka na jednu noc pro dvě osoby.

[box]

Soutěžní otázka:

Jaká rodinná komedie se natáčela v lázeňském domě Slezský dům?

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Prosíme o zaslání odpovědí do 10. února 2016.

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button