Soutěžte s hotelovým řetězcem Deutsche Hospitality

Vyhrajte voucher na 2 noci v double room v libovolném hotelu v rámci řetězce Deutsche Hospitality se snídaní. Odpovědi zasílejte do 5. prosince

Foto: archiv hotelu

Foto: archiv hotelu

Hotelový řetězec Deutsche Hospitality, dříve Steigenberger Hotel Group, je více než osm desetiletí synonymem špičkové evropské pohostinnosti. Rodinný podnik byl založen v roce 1930 Albertem Steigenbergerem a až do roku 2009 rodina Steigenberger vlastnila 99,6 % akcií. Síť Deutsche Hospitality zahrnuje více než 90 hotelů v 11 zemích světa a neustále rozšiřuje svou nabídku. Pod touto obchodní značkou se skrývají kvalitní služby, příhodné umístění hotelů v blízkosti kulturního nebo obchodního srdce města, nabídka služeb pro jednotlivce i velké skupiny, hotely jsou vhodné pro pořádání konferencí, obchodních jednání, ale i pro odpočinek.

Deutsche Hospitality sdružuje značky InterCityHotel, Steigenberger Hotels and Resorts a do portfolia nyní patří také unikátní koncept hotelu Jaz in the City, který výrazně podtrhuje kulturní dění a atmosféru dané destinace.

Steigenberger Hotels and Resorts
V hotelech Steigenberger Hotels and Resorts se vždy můžete těšit na fantastický pobyt. Naší samozřejmostí je vynikající kuchyně, bezkonkurenční wellness služby a široká nabídka profesionálních služeb 5hvězdičkové úrovně. Naše hotely jsou ideálním řešením pro náročné klienty, ať už za účelem služební cesty, konference nebo volnočasového programu.

InterCityHotel
Jedná se o sofistikovanou síť městských hotelů, které jsou strategicky umístěné v blízkosti dopravních uzlů vlakových nádraží a letišť. Výborná lokace pro rychlé obchodní schůzky nebo poznávání města. Naše hotely nabízejí hostům FreeCityTicket jako speciální bonus, který jim umožňuje cestovat po celý pobyt veřejnou hromadnou dopravou zdarma.

Jaz in the City
Tento unikátní hotelový koncept Jaz in the City odráží jedinečný městský životní styl, podtrhuje místní kulturní scénu, představuje umělce a přenáší jejich díla do interiéru a celkové atmosféry hotelu. Veřejné prostory a pokoje jsou dekorovány měnící se uměleckou výstavou, kde zní soundtracky místních rytmů a improvizovaných pop-up vystoupení domácích hudebníků. Jaz in the City poskytuje hostům veškeré nástroje k dokonalému poznání místní kultury.

Výhra: Voucher na 2 noci v double room v libovolném hotelu v rámci řetězce Deutsche Hospitality se snídaní formou bohatého a pestrého bufetu.

[box]

Soutěžní otázka:

Kolik značek hotelů nabízí hotelový řetězec Deutsche Hospitality?

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz.Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 5. prosince 2016.

[/box]

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..