Zprávy

Soutěžte s Hotelem Resort Relax

Jaro začalo a léto se blíží. A to je ten pravý čas pro návštěvu jezera Lipna a jednoho z nejkrásnějších míst právě zde – Hotelu Resort Relax v Dolní Vltavici.

Foto: Archiv Hotelu Resort Relax
Foto: Archiv Hotelu Resort Relax

Zažijte krásnou přírodu a komfort přímo na břehu Lipenského jezera. Hotel Relax nabídne jedinečné zázemí jak pro Vaši firemní akci „na míru včetně outdoorového programu“, školení, semináře, tak i pro rodinnou dovolenou, víkendové pobyty a svatby.

Pro nevšední zážitky bude od května v provozu nové molo pro lodičky, jachty a čluny, nová pláž, půjčovna sportovních potřeb a mnoho dalšího. Zároveň bude slavnostně spuštěn do provozu venkovní Gril Bar s krbem a výhledem na Lipno. Toto místo s nezaměnitelnou atmosférou bude navazovat na party stan až pro 250 osob. Příjemné chvíle tak strávíte nejen ve dvojici, ale i při Vaší společenské a firemní akci.

14-01Lokalitou křižují atraktivní cyklostezky, příroda vybízí k procházkám, projížďkám na in-line bruslích, plachetnicích, kajacích, pramicích, motorových člunech (atraktivní nabídka vodních sportů). Hosté mohou využít služeb převozu na druhý břeh Lipna do bývalého Kyselova, který kotví přímo před hotelem. Volnou chvíli můžete také strávit na beachvolejbalovém nebo pétanque hřišti. Děti využijí ke hrám dětský koutek, venkovní dětské hřiště a ohniště. Na své si přijdou sportovci, rybáři, houbaři, milovníci přírody.

Soutěžní otázka:

Kolik má

Hotel Resort Relax pokojů včetně apartmánů?

Výhra:

Výherce obdrží voucher na ubytování na dvě noci pro dvě osoby.

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz do 19. května 2014. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu.

 

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button