Zprávy

Soutěžte s Emirates o lístky na Czech Masters

Poslední prázdninový týden bude v Čechách patřit golfu. V termínu od 27. do 30. srpna proběhne na golfovém hřišti Albatross největší golfová akce v České republice – golfový turnaj Czech Masters, který již druhý rok sponzorují aerolinky Emirates. Zapojte se do soutěže a pět z Vás uvidí turnaj na vlastní oči.

Foto: Emirates
Foto: Emirates

Loňský první ročník zaznamenal velký úspěch a mezi hráči se o českém turnaji hodně mluví. I letos se turnaje zúčastní přední světoví golfisté a stejně jako loni se bude hrát o 1 milion eur!

Emirates se sponzoringu ve Spojených arabských emirátech i po celém světě věnuje již více než dvacet pět let. Dnes jsou aerolinky Emirates spojeny s některými z předních světových sportovních akcí a vybudovaly si pozici jedné z nejviditelnějších značek v golfovém prostředí.

Emirates poskytly do soutěže 10 lístků pro 5 výherců, o které nyní můžete soutěžit. K dispozici je 8 lístků na sobotu a 2 lístky na nedělní finálový turnaj.

[box]

Soutěžní otázka: Kolik let na českém trhu v červenci oslavila společnost Emirates?

  1. a) 3
  2. b) 5
  3. c) 10

Nápovědu najdete na webových stránkách Emirates. Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz do 24. srpna. Výherci budou vyrozuměni 25. srpna.

[/box]

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button