Soutěžte s autopůjčovnou EUROPCAR

S více než 60letou zkušeností a okolo 6 milionů řidičů je mezinárodní autopůjčovna Europcar vůdčí společností na evropském trhu. Kromě již zmiňované Evropy tato společnost působí na 3700 místech ve 140 zemích světa a nabízí moderní a mladou flotilu s více než 190 000 vozy.

Foto: Europcar

Foto: Europcar

Unikátností této společnosti je nejenom široký výběr kategorie vozů, ale i průměrné stáří vozů 6,6 měsíce. Proč je tomu tak? Tzv. „buy-backagreements“ uzavřené napřímo s výrobci vozidel umožňují okamžité využití nově vyrobených vozů přímo společností Europcar. Tato ojedinělá forma spolupráce s výrobci vozů je jedním z hlavních důvodů, proč je autopůjčovna Europcar preferovanou společností u klientů, neboť garantuje bezpečnost, spolehlivost, ekonomický a zároveň ekologický nadstandard vozu.

Jedete na služební cestu, na dovolenou s rodinou či s přáteli nebo potřebujete půjčit větší vůz pro osobní přepravu či na stěhování? Pro Europcar to není žádný problém, neboť nabízí různé kategorie vozidel dle typu využití. Další volbou mohou být pro obchodní klientelu vozy v kategorii Prestigecars (například Audi, BMW, Porsche) či naopak pro mladou generaci vozy typu Funcars (například VW Beetle, MiniCooper apod.). U Europcar si každý zákazník najde ten přesný typ vozu dle své preference.

Máte zájem o zapůjčení konkrétního typu vozidla? I to je možné, služba „Selection“ je Vám plně k dispozici. Potřebujete přistavení vozu na konkrétní místo? Služba „Delivery“ je také velmi oblíbenou formou výpůjčky vozu. Nemáte chuť řídit, nevadí, služba „Chauffeur Service“ Vám to zařídí. Moderní doba vyžaduje i různé formy mobilních aplikací. Ideální aplikace pro Vás může být „ToMyCar“, jež Vám zajistí otevření Vašeho vozu bez použití klasického klíče!

Veškeré tyto služby a ještě mnoho dalšího katapultovalo Europcar do vedoucí pozice na trhu.

Vyzkoušejte si naše služby i Vy prostřednictvím této soutěže…

Výhra: Výherce obdrží voucher v hodnotě 200 EUR na půjčení vozu u společnosti Europcar.

[box]

Soutěžní otázka

Jaké je motto společnosti Europcar?

Odpovědi zasílejte do 21. října 2016 na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..