Soutěžte s apartmánovým hotelem Knížecí cesta

Vyhrajte voucher na dvě noci v hotelu Knížecí cesta na Lipně se snídaní.

Foto: archiv hotelu

Apartmánový hotel Knížecí cesta se nachází v Bližší Lhotě, na klidném pravém břehu lipenského jezera, přímo před branami Národního parku Šumava, pod masivem hory Smrčina, známé také jako Hochficht. Hotel se nachází v historické budově bývalé schwarzenberské lesní správy, celý objekt byl velmi citlivě zrekonstruován a otevřen na jaře tohoto roku. Hostům nabízí komfortní ubytování ve 2–7lůžkových apartmánech, v přátelské atmosféře a za přijatelné ceny. Ubytování v apartmánech Knížecí cesta je skvělá volba pro ty, kteří hledají klid, pohodlí a relaxaci. Je to krásné místo k odpočinku po celý rok pro jednotlivce, páry, ale i rodiny s dětmi.

V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, toaleta, televizor, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a sušicí věšák, dále zde hosté naleznou plně vybavenou kuchyni Kvalitní povlečení, ručníky, osušky, teplá deka, prádlo pro potřeby wellness a hotelová kosmetika jsou zde samozřejmostí. Každý apartmán má elektronický karetní systém zamykání a veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Hosté dále ocení venkovní terasu, dětské hřiště, přírodní rybník a parkování zdarma přímo u objektu, vše je střeženo kamerovým systémem.

Na nadcházející zimu doporučujeme rezervovat pobytové lyžařské balíčky pro 2 či 4 osoby na 4 nebo 5 nocí v plně vybavených apartmánech s kuchyněmi a skipassem do lyžařského areálu v Rakousku. Dále v balíčku najdete snídani pro všechny na každý den pobytu, uvítací coffee break, parkování u hotelu, lyžařské skříňky včetně vysoušeče, zapůjčení sání či sněžnic a láhev sektu na pokoji. Po náročném lyžování hotel také nabízí z pestré nabídky služeb saunu, ve které se můžete večer pohodlně zrelaxovat. Pro více informací navštivte web hotelu:

www.knizecicesta.cz

Výhra: Pobytový voucher na 2 noci v hotelu Knížecí cesta na Lipně se snídaní.

[box]

Soutěžní otázka:

V blízkosti jaké hory se objekt nachází?

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 15. prosince 2017.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..