Soutěžte s Allianz o cestovní pojištění pro roční opakované pobyty v Evropě

Vyhrajte cestovní pojištěšní Allianz pro opakované pobyty v Evropě v hodnotě 2500 Kč.

Foto: Shutterstock.com

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu.

Allianz svým klientům poskytuje několik typů cestovního pojištění. Kromě klasického krátkodobého pojištění, které využívají obvykle lidé cestující na zahraniční dovolenou, nabízí i roční pojištění pro opakované pobyty a celoroční cestovní pojištění. Charakteristickým rysem cestovního pojištění Allianz je neomezený limit léčebných výloh v zahraničí a krytí škod vzniklých při teroristických útocích. Samozřejmostí je pojištění pro případ zásahu horské služby a další běžná rizika spojená s cestováním. Speciálně pro milovníky krátce střižených trávníků je pak v rámci cestovního pojištění možné sjednat Golfové pojištění. To kryje rizika, se kterými se mohou hráči setkat u nás i v zahraničí.

Roční pojištění pro opakované pobyty je určeno lidem, kteří trvale žijí v České republice, ale část roku tráví i v zahraničí. Ať už při cestách za svými koníčky, dovolenou, nebo třeba za prací. Důležitou podmínkou pro toto pojištění je nutnost vrátit se v daném termínu alespoň na 1 den zpět do ČR.

Více informací najdete na www.allianz.cz.

Výhra: Roční cestovní pojištění pro opakované pobyty v Evropě v hodnotě 2500 Kč.

[box]

Soutěžní otázky

1) Jaká je maximální délka jednoho pobytu u ročního cestovního pojištění pro opakované pobyty?

2) Je počet výjezdů omezen?

Odpovědi prosím zasílejte do 19. 6. 2017 na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..