Soutěžte o víkendový pobyt v luxusním pražském hotelu Savoy

Vyhrajte víkendový pobyt v luxusním pražském hotelu Savoy. Soutěž končí 15. ledna 2016.

Foto: Hotel Savoy

Foto: Hotel Savoy

Jedinečný 5* luxusní butikový hotel Savoy se nachází v srdci historického centra Prahy, jen několik málo kroků od Pražského hradu, poblíž okouzlující Lorety s největší chrámovou zvonkohrou v Evropě, Strahovského kláštera a na dohled od Petřínské rozhledny. Hlavní památky jsou snadno dostupné krátkou pěší procházkou nebo několikaminutovou jízdou tramvají, která staví přímo před hotelem.

Historie luxusního Hotelu Savoy sahá až do roku 1911. Začátkem roku 2015 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí, čímž došlo ke skloubení jeho původní elegance s tím nejmodernějším vybavením. Nabízí ubytování v 49 prostorných elegantních pokojích o minimální velikosti 32 m2 a v 7 luxusních suitech vybavených stylovým nábytkem. Jeden z pokojů je uzpůsobený potřebám hostů s omezenou schopností pohybu. Vysokorychlostní internetové připojení přes Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách. Parkování je umožněno v hlídané podzemní garáži.

Výhra: Voucher pro dvě osoby na víkendový pobyt v hotelu Savoy.

[box]

Soutěžní otázka:

Kolik luxusních suitů se nachází v Hotelu Savoy?

a) 5

b) 7

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu a e-mailu. Prosíme o zaslání odpovědí do 15. ledna 2016.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..