Soutěžte o seminář profesionálního líčení

Hledáte změnu, jak oživit svou vizáž? Nevíte si rady, jaké zvolit líčení pro obchodní jednání? Odpovězte na jednoduchou otázku a třeba vy vyhrajete voucher na seminář profesionálního líčení s přední českou vizážistkou Lindou Valsami a kosmetickým salonem Malu Wilz.

Foto: Archiv Malu Wilz

Foto: Archiv Malu Wilz

Lindu Valsami možná znáte z pořadu Vypadáš skvěle, kde spolupracovala s týmem odborníků při image proměnách. Na semináři o profesionálním líčení se zaměří na business look. Nebudou chybět praktické ukázky denního a večerního líčení kosmetikou Malu Wilz. Každý si bude moci sám vyzkoušet, jak vytvořit dokonalý a vhodný make-up, díky tomu, že seminář bude jen pro úzkou skupinu šesti osob. Malu Wilz nabízí širokou škálu dekorativní i pěsticí kosmetiky. Odpovídá požadavkům profesionálů, ale je vhodná i pro domácí použití. Navíc je hypoalergenní, a tak ji velmi dobře snáší i velmi citlivá pleť.

Čím vyniká kosmetika Malu Wilz? Především aktuální a módní barevnou paletou líčidel, která umožňuje kreativní make-up přesně dle vašich představ. Má vysoce kvalitní složení a zaručuje vysokou odolnost barev. Nabízí řadu speciálních produktů, jako například Malu Wilz kamufláž pro sjednocení a zakrytí nerovností pleti. Bonusem jsou unikátní praktické doplňky jako boxy na stíny, tvářenky a pudr. Tato kosmetika je k dostání jen v kosmetických studiích, najdete ji například v Kosmetickém a prezentačním salonu Malu Wilz, Cimburkova 369/16, Praha 3.

www.malu-wilz.cz

[box]

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Odkud pochází kosmetika Malu Wilz?

  1. a) Německo, b) Francie, c) Maroko

VÝHRA:

Šest voucherů na březnový seminář profesionálního

líčení s Lindou Walsami a salonem Malu Wilz.

 

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg. cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 14. února 2014.

Pravidla soutěží s TTG najdete zde.

Výsledky soutěží najdete v tištěných novinách TTG.

[/box]

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..