Soutěžte o pobyt v Resortu Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina se v letošním roce stal součástí celosvětově oceňované indické sítě ajurvedských léčebných center Kairali. Během nových ájurvédských programů se hostům budou věnovat indický diplomovaný ajurvedský lékař, kuchař a speciálně vyškolení terapeuté. Vyhrajte pobyt na dvě noci v tomto resortu.

Foto: Resort Svatá Kateřina

Foto: Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech, hotelu Svatá Kateřina, v hotelu Garnison a hotelu Gymnasion. Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod Yoga Shop se sportovním a jógovým oblečením, podložkami na cvičení či spirituálními šperky Shivaloka. Pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere) se nacházejí v hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany Aqua Euforica pod širým nebem. Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem.

Výhra: Voucher pro dvě osoby na dvě noci v Resortu Svatá Kateřina.

[box]

Soutěžní otázka

Jaké tři nové ájurvédské programy nabízí Resort Svatá Kateřina?

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Prosíme o zaslání odpovědí do 28. července 2016.

[/box]

Více se dozvíte ZDE.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..