Soutěžte o pobyt v pokoji od jednoho z předních českých designérů

Pytloun Grand Hotel**** Imperial Liberec je ojedinělý tím, že jeho 29 designových pokojů navrhovali přední čeští architekti a designéři. Díky tomu je každý z těchto pokojů úplně jiný a má svou vlastní unikátní atmosféru.

Foto: archiv hotelu

Pokoje některých architektů vás přenesou mimo realitu a doslova vás vtáhnou do svého příběhu. V jednom z pokojů se například ocitnete v americkém Hollywoodu, jiný zase evokuje dojem, že strávíte noc v loveckém zámečku, kde máte nad postelí vystavené trofeje z úspěšného lovu. Některé pokoje svým stylem přímo vybízejí k romantickým pobytům a jistě si získají oblibu mezi zamilovanými páry. Jiné pokoje zase upřednostňují jednoduchý styl, případně využívají prvky industriálních interiérů. Část pokojů je svým designem spjatá s Libercem a jeho okolím. V jednom z nich například budete spát přímo pod ještědským hřebenem, který tvoří čelo postele. To je navíc večer nasvícené LED pásky, jejichž barvu si můžete sami nastavovat a tím zcela měnit atmosféru celého pokoje.

www.imperialliberec.cz

Výhra: Voucher na ubytování pro 2 osoby na 2 noci v designovém pokoji dle vlastního výběru.

[box]

Soutěžní otázka

Jaký je název pokoje 401 v Pytloun Grand Hotelu Imperial, který má vanu přímo v ložnici a je romanticky zdobený skleněnými ověsy?

1. Gallery Room

2. Naruby

3. Vádí

Odpovědi zasílejte do 20. ledna 2017 na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu pro snadnější komunikaci v případě výhry.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..