Soutěžte o pobyt v luxusním hotelu Caesars Palace v Las Vegas

Las Vegas je největší město státu Nevada. Přezdívá se mu Sin City (město hříchu) a často bývá označováno jako světové hlavní město zábavy. Symbolem města obklopeného pouští jsou obrovské hotely s kasiny.

14-02j

V porovnání s ostatními městy je Las Vegas poměrně mladé. Založeno bylo roku 1905 a mnoho let bylo pouze malou osadou uprostřed pouště. Nicméně se město během méně než 20 let proměnilo do podoby, v jaké ho známe dnes: světově proslulé centrum zábavy a hazardu, obří světelné reklamy, blikající neony, hotely ohromujících rozměrů. To jsou jen některá synonyma Las Vegas – města, které nikdy nespí a které podle oficiálních údajů přivítá zhruba 40 milionů návštěvníků ročně. Ve Vegas se nikdy nebudete nudit. Je tu nepřeberné množství výstav, obchodů, restaurací a také sportovišť včetně golfových areálů a řada nočních představení a barů. Město hříchu nabízí úchvatné zážitky v každém ohledu.

Mezi nejluxusnější hotely v Las Vegas patří hotely řetězce Caesars Entertainment Corporation nejrozsáhlejšího řetězce hotelů a kasin. Společnost vznikla před 75 lety a v současné době rozšířila svou síť téměř po celém kontinentě.

14-01jCaesars Entertainment nabízí neomezené možnosti zábavy i oddechu 24 hodin denně – kasina, noční kluby, show, ale i obchody, restaurace, kavárny, bazény, spa a zahrady. Velkolepý Caesars Palace se 180 obchody, šarmantní Paris s 11 restauracemi a kopií Eiffelovy věže, slavný Planet Hollywood Resort a jeho noční kluby, exotické a nespoutané Rio s nočním klubem na střeše hotelu, Bally’s příhodně umístěný v centru všeho dění, hravý Harrahs s karnevalovou show, pohádkový Flamingo s tropickou zahradou, elegantní Nobu hotel Caesars Palace, jedinečný The Quad Resort. Nejnovějším přírůstkem je butikový hotel, který bude otevřený na jaře 2014.

Las Vegas si můžete buď zamilovat, anebo ho nenávidět, vydejte se ho poznat na vlastní kůži.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na agentských stránkách CET www.caesarstravelagents.com.

 

Výhra:

Pobyt na 3 noci v Caesars Palace,

(a to buď v Palace, Augustus, nebo Octavius Towers) a 2 vstupenky na nejúspěšnější show Veronic v hotelu Bally’s.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje nejnovější hotel řetězce Caesars Entertainment, který bude otevřen na jaře 2014?

 

Odpovědi zasílejte faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail: office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi zasílejte, prosím, do 11. dubna 2014.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..