Soutěžte o pobyt v hotelu The Linq v Las Vegas

Vyhrajte pobyt v hotelu The Linq v Las Vegas hotelového řetězce Caesars Entertainment. Soutěž končí 28. března 2016.

Foto: archiv hotelu

Foto: archiv hotelu

Las Vegas je největší město státu Nevada, které bylo založeno v roce 1905 jako osamocená osada v poušti. Během krátké doby se město proměnilo do podoby, v jaké ho známe dnes: světově proslulé výstřední centrum zábavy a hazardu, obří světelné reklamy, blikající neony, hotely ohromujících rozměrů s replikami světových atrakcí. Město hříchu. To jsou jen některá synonyma Las Vegas – města, které nikdy nespí a které podle oficiálních údajů přivítá více než 40 milionů návštěvníků ročně. V Las Vegas je nepřeberné množství výstav, obchodů, restaurací a také sportovišť včetně golfových areálů, řada nočních zábavních představení a barů. Unikátní město, které kontrastuje s přírodními krásami přilehlých národních parků jako Grand Canyon a Death Valley.

Hotelový řetězec Caesars Entertainment v Las Vegas, který je umístěný přímo v srdci města na slavném Las Vegas bulváru, nabízí neomezené možnosti zábavy i oddechu 24 hodin denně – kasina, noční kluby, show, ale i obchody, restaurace, kavárny, bazény, spa a zahrady. Hotelový řetězec zahrnuje velkolepý Caesars Palace se 180 obchody, šarmantní Paris s 11 restauracemi a kopií Eiffelovy věže, slavný Planet Hollywood Resort a jeho noční kluby, exotické a nespoutané Rio s nočním klubem na střeše hotelu, Bally´s příhodně umístěný v centru všeho dění, hravý Harrahs s karnevalovou show, pohádkový Flamingo s tropickou zahradou, elegantní Nobu hotel Palace, jedinečný The Linq Hotel & Casino v bezprostřední blízkosti vyhlídkového kola „High Roller“, luxusní Anthology Las Vegas Suites&Villas a butikový hotel Cromwell.

Las Vegas si můžete buď zamilovat, nebo ho nenávidět, vydejte se ho poznat na vlastní kůži. Více informací naleznete na www.CaesarsTravelAgents.com nebo na www.Caesars.com.

Výhra: Pobyt na 2 noci v The Linq hotelu v Las Vegas.

[box]

Soutěžní otázka

Kolikáté kulaté výročí ode dne vzniku oslavil hotel Caesars Palace minulý rok?

Odpovědi zasílejte  na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 28. března 2016.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..