Kam jet?Wellness & SpaZprávy

Soutěžte o pobyt v hotelu Maria Spa Ensana Health Spa Hotel

Lázeňský resort Maria Spa se nachází přímo v centru lázeňské části Mariánských Lázní. Své jméno, stejně jako celé lázeňské město, získal po pramenu, který v něm přímo vyvěrá.

Hotel je součástí komplexu Nové Lázně & Centrální Lázně a je zaměřený na využití přírodních zdrojů. Právě zde se poprvé v Evropě a možná i na světě začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad – Slatinné lázně).

Vedle mnoha léčebných procedur a unikátního vývěru přírodního CO2 Mariina plynu nadchne hosty resortu Maria Spa i jeho luxusní ubytování. K dispozici je 36 komfortních pokojů pro náročné klienty kategorie Maria Superior a Maria Superior de luxe.

Lázeňská léčba v resortu Maria Spa je obsáhlá. Vyniká v ní zejména Originální Mariino plynové jezírko s přírodním Mariiným plynem CO2 a oxygenoterapií (omlazovací metoda MUDr. Knáry). Ozdravný účinek rašeliny je zde možné využít ve formě koupele, masáže a zábalů. Prospěšné jsou rovněž inhalace a pitná kúra Mariina pramene (vlastní minerální pramen Nová Marie) a celá řada wellness procedur.

www.ensanahotels.com 

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společnost, pod kterou spadá hotel Maria Spa Ensana Health Spa Hotel?

a) Danubius
b) Mariánské Lázně 
c) Ensana

Výhra: Voucher na pobyt v hotelu Maria Spa pro 2 osoby na 2 noci se snídaní.

 

Odpovědi prosím zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 14. ledna 2020.

Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonního čísla.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button