HotelyZprávy

Soutěžte o pobyt v hotelu Centrální Lázně 

V centru lázeňské péče

HOTEL CENTRÁLNÍ LÁZNĚ najdete skutečně přímo v lázeňském středu Mariánských Lázní. Jeho unikátní poloha je dána také historií.

Foto: Centrální Lázně

Honosná stavba z roku 1892 patří mezi zdejší nejzachovalejší budovy. Navíc stojí v místě původního lázeňského domu z roku 1812 u Mariina pramene. Velkolepě tak připomíná místo, kde byly před více než dvěma stoletími slavné lázně založeny. Uchvátí výhledem do okolí, ale i blízkostí krásné novobarokní kolonády, zpívající fontány, rozlehlých parků a pochopitelně i několika zřídel. Není tedy divu, že hotel Centrální Lázně nabízí velice kvalitní ubytování ve 108 pokojích kategorie Superior, Superior Plus, Junior Suite. Pohodlí a přátelskou atmosféru umocňuje fakt, že hotel je bezbariérový, nekuřácký a nezapomíná ani na ty nejmenší, kteří si mohou pohrát v dětském koutku. Pro hosty je zajištěno pochopitelně i wi-fi připojení a parkoviště.

Foto: Centrální Lázně

Co návštěvníky, kteří se zde rozhodli zregenerovat své síly, zaujme zřejmě nejvíc, je největší a originální balneoprovoz s 24 kabinami pro procedury zaručující klid a soukromí. Díky chodbě se hosté mohou v klidu přemístit do hotelů Nové Lázně ***** a Maria Spa ****. V Nových Lázních si mohou návštěvníci vychutnat třeba atmosféru původních Římských lázní s mramorovými sloupy z roku 1896 a v hotelu Maria Spa Courtyard zas unikátní Mariino plynové jezírko s oxygenoterapií.

Soutěžní otázka: Kolik kabin má balneoprovoz v Centrální lázních?
a) 24
b) 12
c) 8

 

Výhra: Voucher pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v hotelu Centrální Lázně.

 

Odpovědi prosím zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 24. září 2019.

Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonního čísla.

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button