Soutěžte o pobyt v Glasgow na křídlech Jet2.com

Vyhrajte dvě zpáteční letenky Praha – Glasgow včetně zavazadla, ubytování na 3 noci v hotelu Mercure 3* v centru Glasgow, vstupenky pro 2 do Glasgow School of Art a dárkový poukaz na večeři v hodnotě £75 v jedné z „G1“ restaurací.

 

14-00

 

Glasgow je městem, které nabízí bezpočet kulturních lákadel, světovou architekturu a design, fantastické možnosti nakupování a celoroční program plný vzrušujících akcí a festivalů ze světa hudby, filmu, divadla, umění a sportu.

Objevte Glasgow s leteckou společností JET2.COM, která nabízí jako jediná přímé spojení do tohoto města, a to dvakrát týdně, ve čtvrtek a v neděli.

Výhra: Soutěží se o balíček dvou zpátečních letenek Praha–Glasgow vč. zavazadla, ubytování na 3 noci (dvoulůžkový pokoj se snídaní) v hotelu Mercure 3* v centru Glasgow, vstupenky pro dva do Glasgow School of Art a dárkový poukaz na večeři v hodnotě £75 v jedné z „G1“ restaurací.

Podmínky cen: všechny ceny podléhají dostupnosti, více info k podmínkám naleznete ZDE.

[box]

Soutěžní otázka:

Kolik tematických galerií najdete ve známém Kelvingrove Art Gallery and Museum?

1) 12

2) 16

3) 22

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 8. července 2016.

[/box]

 

Bez názvu

www.jet2.comwww.gsa.ac.uk/tourswww.g1group.co.uk/our-venueswww.mercure.com/gb/hotel-8336-mercure-glasgow-city-hotel/index.shtm

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..