Zprávy

Soutěžte o dvě letenky s Ukraine Intl. Airlines

Vyhrajte dvě letenky s Ukraine Intl. Airlines v business třídě do Kyjeva. Soutěž končí 29. listopadu 2015.

08-01

Kyjev je největším a po právu hrdým hlavním městem Ukrajiny. Leží v mírně kopcovité lesnaté scenerii na obou březích nejmohutnější ukrajinské řeky Dněpr. Obývá jej 2,7 milionu Kyjevanů a je označován jako „Matka ruských měst“, neboť byl metropolí nejstaršího státního útvaru východních Slovanů – Kyjevské Rusi. Kyjev má zcela specifickou atmosféru a patří k nejkrásnějším evropským městům. Prvním dojmem z Kyjeva je jeho velkolepost a ohromnost. Majdan, kyjevské metro, muzeum Černobylu, chrám sv. Sofie, Kyjevsko-pečerská lávra, chrám sv. Michala, to jsou jen hlavní dominanty města, k vidění je zde však mnohem více. Na své si zde přijdou také gurmáni či milovníci nočního života. Po nedávné devalvaci měny je Kyjev rovněž ideální nákupní destinací, která je, stejně jako 95 % území Ukrajiny, vhodná k návštěvě bez jakýchkoliv bezpečnostních rizik.

Nejrychlejší a nejpohodlnější spojení z Prahy do Kyjeva nabízí v současné době společnost Ukraine International Airlines (UIA), se svými přibližně 4,5 milionu přepravenými cestujícími ročně největší ukrajinský dopravce. Společnost vznikla v roce 1992 a nyní je ve 100 % soukromém vlastnictví. Flotilu tvoří 31 moderních letadel Boeing 737, 767 a Embraer 190. Celoroční denní spojení mezi Prahou a Kyjevem je součástí letového řádu UIA od března 2013. Z Kyjeva mohou dále cestující využít návazných letů do více než 50 destinací v Evropě, Asii, zemích bývalého Sovětského svazu či na Blízkém východě. Mapu destinací, doplňkové služby a další detaily naleznete na www.flyuia.com.

Výhra – Dvě zpáteční letenky Ukraine Intl. Airlines v business třídě do Kyjeva.

[box]

Soutěžní otázky:

1. Součástí flotily UIA jsou čtyři letadla typu Boeing 767. Vyjmenujte všechny tři dálkové destinace, které jsou těmito stroji operovány.

2. Standardní letenka UIA v ekonomické třídě zahrnuje bezplatnou přepravu 1 odbaveného zavazadla do hmotnosti 23 kg. Jaká je cena druhého odbaveného zavadla nepřesahujícího 23 kg v jednom směru na trase Praha–Kyjev–Astana?

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Prosíme o zaslání odpovědí do 29. listopadu 2015.

[/box]

Související články

2 komentářů

    1. Dobrý den, výsledky budou v příštím vydání TTG, které si zde můžete zdarma stáhnout. Přeji Vám hezký den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button