Soutěžte o Beskydy Card

Beskydy jsou trochu jiné hory. Svou nesmazatelnou stopu zde zanechala valašská kolonizace, kterou si připomínáme dodnes folklorem – písněmi, tanci, zvyky, kroji, místní gastronomií či architekturou v podobě horských osad. Beskydy jsou výjimečné proto, že jsou ve srovnání s jinými českými horami členitější a strmější. Na své si přijdou ti, pro které je zdolávání vrcholů výzvou. Beskydy jsou skvělým místem pro rodiny s dětmi – pro ně je jak stvořený resort Bílá s největším dětským letním zábavním parkem. Městečka v podhůří Beskyd jsou ideálním místem k návštěvě pro ty, kteří rádi poznávají historii, tradice nebo díla slavných rodáků. Příkladem jsou město Štramberk, právem zvané Moravský Betlém, Kopřivnice se svým Technickým muzeem Tatra, Nový Jičín a jeho expozice o výrobě klobouků nebo vesnička Hukvaldy s hradní zříceninou, odkud pochází hudební skladatel Leoš Janáček.

07-03

Destinační management turistické oblasti Beskydy – Valašsko o. p. s. spustil v Beskydech regionální návštěvnickou kartu Beskydy Card. Do projektu, který byl odstartován v prosinci 2014, se během čtyř měsíců zapojilo více než sto poskytovatelů služeb. Cílem zavedení Beskydy Card je především zvýšení návštěvnosti regionu a jeho jednotlivých atraktivit či služeb v cestovním ruchu, prodloužení délky pobytu turistů a udržení konkurenceschopnosti destinace. Přínos z výhod poskytovaných v rámci Beskydy Card zaznamenávají i obce, jež se do projektu začleňují prostřednictvím služeb, které samy provozují, např. muzea, galerie apod. Tak velký projekt, jakým je Beskydy Card, se bez vzájemné spolupráce neobejde. Společný marketing je efektivnější, má nesrovnatelně větší účinnost.

Kartu získají návštěvníci Beskyd zdarma při ubytování u smluvních ubytovacích zařízení různých kategorií, jejich seznam je uveden na webových stránkách www.beskydycard.cz. Seznam výhod obdrží držitel karty v tištěné brožuře, která se tak stává průvodcem službami v turistické oblasti. Zapojení partneři stále přibývají a jsou průběžně doplňováni na webové stránky. Karta má platnost 12 měsíců od data vydání, je možné ji také zakoupit ve vybraných informačních centrech v Beskydech nebo v e-shopu na webových stránkách Beskydy Card.

Návštěvnická karta Beskydy Card je prostředkem k udržení trendu s evropskými turistickými destinacemi, kde jsou karty běžným a zavedeným nástrojem. Chceme, aby se Beskydy staly značkou kvalitního partnera pro dovolenou a relax.

[box]

Soutěžní otázky:

  1. Jak se jmenuje rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka?
  2. Kde se v Beskydech nachází největší dětský zábavní letní a zimní park?

Výhra:

4 karty Beskydy Cards pro 2 výherce s doprovodem od Destinačního managementu turistické oblasti Beskydy-Valašsko o. p. s.

 

Odpovědi zasílejte do 3. srpna 2015 faxem na číslo 224 252 567 nebo odpovídejte na e-mail office@ttg.cz.

Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Pravidla soutěží najdete zde.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..