Soutěž s Lonely Planet.cz o průvodce dle vlastního výběru

Soutěž o průvodce Lonely Planet z české edice dle vlastního výběru.

09-02

Máte už naplánovanou svou příští dovolenou, vybranou destinaci, zakoupené letenky a chybí vám už jen cestovní průvodce? Nebo jste teprve na začátku přípravy svého cestovního plánu a zatím nevíte, kam a kdy vyrazit?

Ať tak nebo tak, nechte se inspirovat průvodci Lonely Planet a vybírejte z aktuální nabídky průvodců v anglickém a českém jazyce v e-shopu Lonely Planet. cz. Je čas vyrazit na cestu!

LONELY PLANET – světově proslulá edice průvodců v českém jazyce. Nejlepší a nejoblíbenější pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost. Již více než čtyři desetiletí se těší obrovskému zájmu všech, pro které je cestování tou správnou životní filozofií.

Průvodce této cestovatelské bible pokrývají téměř celý svět. Jsou psány profesionálními cestovateli-specialisty pro jednotlivé oblasti a každé dva až tři roky jsou pravidelně aktualizovány. Jsou plné praktických a užitečných informací, kvalitních map a plánků, objektivních doporučení. To vše z nich dělá nenahraditelného pomocníka na cesty, který sníží vaše cestovní náklady na minimum a zároveň pomůže poznat danou zemi co nejlépe za co nejkratší dobu.

Nakladatelství Svojtka & Co. získalo v roce 2001 licenci na vydávání průvodců této světoznámé edice v češtině a slovenštině. Od té doby již vydalo více než 250 titulů z této řady, některé průvodce se již dočkaly třetího vydání. České verze průvodců vycházejí nejpozději do 6 měsíců po anglickém vydání, aby byla zajištěna co nejvyšší aktuálnost údajů. Cestovatelský web www.lonelyplanet.cz přináší pod hlavičkou populárních průvodců Lonely Planet přehledný souhrn světových destinací spolu s praktickými informacemi na cesty, interaktivními mapami a zdůrazněním nejzajímavějších míst, která byste si rozhodně neměli nechat ujít.

V e-shopu na adrese můžete nakupovat průvodce Lonely Planet jak v češtině, tak v angličtině. Ať už máte namířeno kamkoli, vydejte se tam s těmi, kteří už tam byli před vámi.

Výhra: Tři výherci získají jednoho ze 3 průvodců Lonely Planet z české edice dle vlastního výběru.

[box]

Soutěžní otázka

Jaký počet všech průvodců Lonely Planet, v angličtině a v češtině celkem, je momentálně v nabídce e-shopu na www.lonelyplanet.cz?

Odpovědi zasílejte na e-mail: office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 31. prosince 2016.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..