Zprávy

Soutěž o vstupenky: Fanděte s Emirates na golfovém turnaji Czech Masters

EmiratesOsmnáctijamkové hřiště Albatross ve Vysokém Újezdě hostí ve dnech 21.–24. srpna 2014 turnaj European Tour D+D Real Czech Masters, na kterém přivítá čtyři z osmi nejlepších golfistů letošní European Tour.
Golgové hřiště Albatros Foto: Archiv hřiště
Golgové hřiště Albatross Foto: Archiv hřiště

Nejlépe postaveným hráčem na světovém žebříčku bude Francouz Victor Dubuisson, který je aktuálně 21. golfistou světa. Dále jsou mezi přihlášenými 26. hráč světa Thomas Björn z Dánska, Skot Stephen Gallacher, který je 31. ve světovém žebříčku, Velšan Jamie Donaldson, Ital Francesco Molinari či Holanďan Joost Luiten. Na Albatrossu bude hrát celkem 156 golfistů, šest jmenovaných je mezi nejlepšími 50 golfovými hráči světa. V této elitní společnosti se představí rovněž 8 českých golfistů. Hrát se bude o prize money 1 milion eur, z nichž vítěz získá 166 660 eur.

I vy máte příležitost se této golfové události zúčastnit, a to díky partnerovi turnaje, kterým je společnost Emirates, která věnuje dvacet vstupenek na turnaj (10 na pátek 22. srpna a 10 na sobotu 23. srpna 2014).

Foto: Archiv Emirates
Foto: Archiv Emirates

Letecká společnost Emirates se sponzoringu po celém světě věnuje již více než 25 let. Dnes jsou aerolinky Emirates spojeny s mnoha předními sportovními a kulturními akcemi.

 

[box]

Soutěžní otázka

Které další sporty vedle golfu společnost Emirates sponzoruje?
(Jmenujete alespoň tři z nich.)

Na Vaše odpovědi na adresu office@ttg.cz se těšíme do 15. srpna, uveďte prosím nejen své jméno, ale i telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom Vás mohli v případě výhry kontaktovat.
[/box]
red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button