Zprávy

Soutěž o svatební cestu snů s Air France a KLM

Společnost Air France – KLM vyhlašuje pro všechny snoubence nebo čerstvě oddané páry soutěž o svatební cestu snů. Kampaň s názvem Love Milesa mottem „Vzneste se na křídlech lásky a přistaňte kdekoliv na světě“ propaguje výhody věrnostního programu pro cestující Air France a KLM s názvem Flying Blue. Zasnoubené nebo čerstvě oddané páry mají až do konce srpna možnost vyhrát svatební cestu do destinace dle vlastního výběru – stačí jen nahrát příběh své lásky a podělit se o něj.

FB_Facebook_Posts_CZ_01

Aerolinka vyzývá páry, které ještě letos plánují svatbu nebo se před nedávnem vzali, aby nahráli krátké amatérské video s příběhem své lásky. Může to být pouze převyprávění jejich jedinečného seznámení, přehrání průběhu žádosti o ruku nebo třeba i originální záznam z průběhu zásnub nebo svatebního obřadu. Důležité je přesvědčit porotu, že právě oni si s originálním příběhem své lásky zaslouží vyhrát svatební cestu snů. Video musí pak nahrát na svůj vlastní Youtube kanál s titulkem: Flying Blue – #LoveMiles: jména snoubenců (např.: Flying Blue – #LoveMiles: Sára&Petr). Nezapomeňte na hashtag#lovemiles.

Videa mohou být nahrávána od 11. do 31. srpna 2015. Všechna přihlášení videa budou k shlédnutí na Youtube kanálu Flying Blue Love Miles.

O nejlepším videu a vítězném páru rozhodnou 3. září porotci herečka a moderátorka Tereza Kostková, fotograf Jan Svoboda a majitelka Svatebního centra Adina Marie Nováková. Porota vybere nejoriginálnější a nejromantičtější video, jehož protagonisté získají letecké míle na svatební cestu do libovolné destinace.

Vítězný pár natočí v září ve spolupráci s profesionály týmu Flying Blue krátký film, se kterým bude na oficiálním kanálu YoutubeFlying Blue prezentovat a snažit se o nejvyšší počet shlédnutí. Na věrnostní kartu Flying Blue Gold pak získá pár snoubenců tolik leteckých mílí, kolika shlédnutí dosáhne tento profesionálně natočený krátký film. Za každé shlédnutí získá na svoji zlatou kartu jednu leteckou míli. Takto nasbírané mile pak může použít na svoji svatební cestu do destinace dle vlastního výběru. Každý má tedy možnost přispět šťastnému páru na exotické líbánky pouhým shlédnutím jeho krátkého filmu.

Více informací naleznete ZDE.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button