Soutěž o pobyt v hotelu Latini od CK Neckermann

Vyhrajte voucher na dvě noci s polopenzí pro dvě osoby v rakouském hotelu Latini**** od CK Neckermann.

Foto: CK Neckermann

Elegantní a tradiční hotel s velkou nabídkou volnočasových aktivit leží v rakouském Zell am See. Hotel disponuje 105 pokoji, restaurací, pizzerií a hotelovým barem. Hostům je k dispozici zdarma kompletně zrenovované Gold Spa s krytým bazénem, saunou a parní lázní. Snídaně s biokoutkem probíhají od 7 do 11 hodin, večeře o 5 chodech se servírují.

Voucher věnovala CK Neckermann, která nabízí stovky zájezdů, má řadu speciálních nabídek pro rodiny, pro single s dítětem, pro seniory, nebo dvojice. Vydává katalogy Dovolená u moře, Eurovíkendy, Lyžování a relax a Autem Evropou. Nabízí dovolené s vlastním autem, zejména do Rakouska a má největší ubytovací kapacitu v Bulharsku. Rovněž přišla jako první cestovní kancelář v ČR s dynamickým produktem FlexiFly, kdy si klienti sami sestavují dovolenou na míru, tedy vybírají si datum odletu a příletu, leteckou společnost či hotel.

Více informací najdete na www.ckn.cz nebo tel. 800 700 780.

Výhra: Voucher na 2 noci s polopenzí pro dvě osoby. Platnost voucheru do 30. 9. 2017. Pobyt možný po předchozí domluvě podle obsazenosti. Doprava není součástí výhry.

[box]

Soutěžní otázka

Který hotelový koncept nepatří do nabídky CK Neckermann?

a) Smartline

b) Sunprime

c) Sandido

d) SunConnect

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 10. května 2017.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..