Vyhrajte pobyt v Berlíně i s dopravou!

Soutěžte o víkendový pobyt pro dva v jednom ze čtyř berlínských hostelů a&o s dopravou autobusem FlixBus.

Foto: a&o

V roce 2000, kdy Oliver Winter otevřel svůj první hostel v Berlíně, nabízela jeho společnost a&o pouhých 60 lůžek. Dnes má 25 tisíc lůžek ve 34 hostelech a hotelech v šesti zemích – v Německu, Rakousku, Nizozemsku, Dánsku, Itálii a v České republice. Kombinace hotelu a hostelu pod jednou střechou nabízí hostům ve všech zařízeních společnosti velký výběr pokojů, od dvoulůžkových přes rodinné až po pokoje typu ubytovna, uspokojí proto každého. Batůžkáře, rodiny – hotely mají i dětské koutky –, individuální cestující i skupiny. Ceny jsou velmi flexibilní, závisejí na obsazenosti, ale i v době, kdy jsou na vrcholu, jsou více než příznivé. Nedávno společnost otevřela Hotel a&o Prague Rhea v pražských Strašnicích. Ten, jak je u společnosti a&o zvykem, nabízí kromě ubytování samozřejmě i koutek pro malé děti, perfektně vybavenou kolektivní pracovnu, snack bar, kulečníkový stůl, a pro ty, kdo chtějí ušetřit, i kuchyň. Zcela podle hesla a&o – everyone can travel.

 

 

 

 

 

Soutěžní otázka:

Kolik ubytovacích zařízení má společnost a&o v České republice?

  1. jedno
  2. dvě
  3. čtyři

Výherce obdrží voucher na víkendové ubytování pro dva v jednom ze čtyř berlínských hostelů společnosti dle vlastního výběru, a to i s dopravou autobusem společnosti FlixBus.

Odpovědi prosím zasílejte na e-mail: office@ttg.cz do 19. listopadu 2018. Prosíme rovněž o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonního čísla.

 

Zelené autobusy FlixBus nabízejí pohodlné cestování za výhodné ceny v rámci největší sítě dálkových autobusů v Evropě. Vybaveny jsou nabíjecími zásuvkami, kvalitním Wi-Fi připojením a spoustou místa na nohy. Cena jízdenek do Berlína začíná od 390 Kč, v ceně máte příruční zavazadlo i jeden velký kufr. Jízdenky zakoupíte nejvýhodněji na www.FlixBus.cz. Vy si je ale nekupujte, vy je vyhrajte!

Newsroom TTG

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..