Soutěž: Na skvělý burger do Vodičkovy

Vyhrajte výběr burgeru pro dvě osoby + nealko nápoj pro každého v nově otevřeném podniku George Prime Burger.

Foto: George Prime Burger

Rozmanitost nabídky pohostinství v centru Prahy nedávno obohatil nový stylový podnik. Už z dálky je jasné, že ve Vodičkově 32 naproti „Myšákovi“ vznikl ráj prvotřídních burgerů. Pro svou kvalitu má příznačný název George Prime Burger.

V George Prime Burger servírují svým hostům poctivé, ručně dělané burgery z nejlepších řezů hovězího masa plemene Black Angus. Pookřejí zejména ti, kteří dbají na co nejlepší původ surovin. Díky dlouhodobému vývoji vznikly zcela originální „squishy buns“, které zdobí a dodává jim osobitou chuť poprašek z kaštanové mouky. V prostoru, kde prim hrají dřevo, červené potahy, příjemně usměrněné energií nabité osvětlení a vkusná výzdoba, chutná cokoliv z nabídky znamenité restaurace hned dvakrát. Interiér ve stylu „New American Dinner“, který dotvářejí kovové prvky nábytku a elektrického vedení, působí hřejivým domáckým dojmem.

Výhra: Výběr burgeru pro dvě osoby + nealko nápoj pro každého.

[box]

Soutěžní otázka:

Kde se nachází restaurace George Prime Burger?
a) Havířská
b) Platnéřská
c) Vodičkova

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 27. října 2017.
[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..