Soutěž Fashion Arena Prague Outlet Hotelier Competition 2018 zná své vítěze

V pátek 7. prosince proběhlo ve Fashion Arena Prague Outlet neformální předávání cen vítězům soutěže Hotelier Competition 2018. Ve dvou kategoriích celkem soupeřilo 190 prestižních pražských hotelů, což byl téměř dvojnásobek oproti předchozímu roku.

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

Šesti z nich byly rozděleny poukázky na nákup módy. Letos byla vůbec poprvé vyhlášena také individuální cena, kterou vyhrála Yevheniya Smetana z hotelu King David. Získala tak nákupní víkend v Lisabonu pro 2 osoby.

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

Outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet tuto soutěž pro pražské hotely v akvizici zahraničních návštěvníků pořádá již tradičně. Hotely mezi sebou soupeří v kategoriích podle lůžkové kapacity. Letošní zlaté příčky obsadily a hlavní cenu poukaz na nákup v hodnotě 30 tisíc si odnesly Grandior Hotel Prague a Royal Court Hotel. Na stříbrných příčkách se umístily a poukazy v hodnotě 17 tisíc si odnesly Hotel Hilton Praha a King David, bronzové byly Corinthia Hotel Prague a Hotel Svornost, ty získaly vouchery v hodnotě 13 tisíc.

Fashion Arena Prague Outlet rovněž umožnila účastníkům večera z řad hotelových zaměstnanců – aby jednou v roce zažili na vlastní kůži individuální péči a profesionální přístup, které poskytují denně svým klientům. Pro zúčastněné byly připraveny služby maséra China Liangtse Wellness, make-up artistky The Cosmetic Store Company a holiče z předního pražského barber shopu Eddie´s Barber.

Zahraniční klientela činí téměř 30 % z celkového počtu návštěvníků Fashion Arena Prague Outlet. Někteří z nich se do outletového centra vydávají na doporučení například ze sociálních sítí, jiní se informují u hotelového personálu. Dle interního průzkumu uskutečňují největší nákupy právě individuální zákazníci doporučení hotelovým personálem – oproti skupinovým organizovaným zájezdům. Vzhledem k vysokému počtu zahraniční klientely a jejich potřebám, přizpůsobuje outletové centrum i své služby, mimo již standardního vyplácení DPH přímo na informačním centru, mají návštěvníci k dispozici odpočinkovou Lounge nebo nově i kontemplační místnost.

„Na tomto neformálním a přátelském setkání chceme našim partnerům z pražských hotelů poděkovat za skvělou spolupráci a znovu připomenout, jak vysoký standard služeb máme v centru nastavený. Navíc oboustranná zpětná vazba je pro nás vzájemným obohacením. Na setkáních tohoto typu se můžeme našich partnerů ptát, jak s naším centrem byli zahraniční zákazníci spokojeni. Velice cenná jsou mnohdy srovnání i s jejich domácím trhem. Naším společným cílem je spokojený návštěvník Prahy, který se rád vrátí,“ říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet a dodává: „Vzhledem ke stoupajícímu zájmu hotelů o účast, jsme se rozhodli, že budeme soutěž realizovat ne jednou za rok, ale každé tři měsíce. Nový atraktivnější koncept soutěže představíme po novém roce.“

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..