Soutěž ERV Evropské pojišťovny o cestovní pojištění Sbaleno

ERV Evropská pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již posedmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.

ERV-logo-png

Letos začala ERV Evropská nabízet nové cestovní pojištění Sbaleno. Na základě svých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how sestavili specialisté ERV pět balíčků pro cesty do zahraničí. Každý si může vybrat podle typu cesty z variant S batohem, K moři, Za poznáním, Na lyže nebo Na maximum.

Liší se od sebe rozsahem pojištění, ta nejlevnější je určena pro mladé lidi (více na stránkách www.ERVpojistovna.cz). Děti až do 18 let mají 50% slevu. Zmíněná pojištění se dají doplnit o atraktivní balíček ERV Plus, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání odjezdu nebo přerušení cesty.

Po vzoru západních zemí si klienti mohou vybrat, zda chtějí pojištění se standardní spoluúčastí 1500 Kč, nebo bez ní, s cenou pojištění o zhruba 15 % vyšší. K cestovnímu pojištění je možné pojistit si storno pro případ, že budete nuceni letenku, ubytování nebo zájezd zrušit např. ze zdravotních důvodů.

 

Soutěžní otázky:

Kolik variant má cestovní pojištění Sbaleno?

Pro klienty do kolika let věku je určena nejlevnější varianta S batohem?

Lze toto pojištění sjednat přes internet?

Výhra:

Na výherce čeká cestovní pojištění Sbaleno v hodnotě 2000 Kč.

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy, telefonu či e-mailu. Odpovědi prosím zasílejte do 10. listopadu 2013.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..