Soutěž: Deutsche Hospitality – nová dimenze pohostinnosti

Soutěžte s hotelovým řetězcem Deutsche Hospitality o voucher pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v některém z vybraných hotelů.

Foto: Deutsche Hospitality

Hotelový řetězec Deutsche Hospitality je více než osm desetiletí synonymem špičkové evropské pohostinnosti, za kterou stojí excelentní hotelové portfolio tvořící síť sta hotelů nejen v Německu, ale i v Rakousku, Nizozemí, Švýcarsku, Dubaji nebo na Mallorce a brzy také na Kapverdách nebo v Budapešti. Tradice společnosti sahá do roku 1930, kdy byl Albertem Steigenbergerem otevřen první hotel, Europäischer Hof, v německých lázních Baden-Baden. Portfolio zahrnuje značky Steigenberger Hotels and Resorts, Jazin the city, IntercityHotels a nejnověji také MAXX by Steigenberger. Všechny odrážejí základní pilíře společnosti: vášeň hoteliérů, maximální preciznost, péči o hosta a tradici vyplývající z německých kořenů. Neobyčejný a prvotřídní, tak by se dala charakterizovat značka Steigenberger Hotels and Resorts. Komfort v té nejlepší formě – ve všech 60 hotelech. Od tradičních, historických grandhotelů přes ty pulzující městské až k wellness oázám obklopeným přírodou. Stejně tak nelze opomenout oblíbené resorty u moře, především Egyptě. Všude najdete perfektní útočiště pro každou příležitost.

Unikátní hotelový koncept Jaz in the City odráží jedinečný městský životní styl, podtrhuje místní kulturní scénu a přenáší její díla do interiéru a celkové atmosféry hotelu. Nejnověji lze tuto atmosféru vychutnat ve zbrusu novém butikovém hotelu ve Stuttgartu. IntercityHotel je sofistikovaná síť 40 městských hotelů, které jsou strategicky umístěné u vlakových nádraží, pro rychlé obchodní schůzky nebo poznávání města. Jedinečným bonusem je FreeCityTicket umožňující cestování po městě zdarma. V loňském roce započala spolupráce s architektem Matteem Thunem, který v současnosti přetváří design Intercity hotelů, jehož výsledek můžeme vidět například v německém Braunschweigu.

www.deutschehospitality.com

Výhra: voucher pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v některém z vybraných hotelů.

[box]

Soutěžní otázka:

Vyjmenujte alespoň tři města, v nichž je možné se ubytovat v některém ze Steigenberger Hotels and Resorts.

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu. Odpovědi prosím zasílejte do 20. června 2018.

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..