Zprávy

Soutěž: Leťte jako delfín na Flyboardu

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je být delfínem? Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jaké to je skákat nad vodní hladinu pomocí Flyboardu – vodního vznášedla. Ovládání Flyboardu je opravdu jednoduché a zvládlo ho již 1000 nadšených klientů.

Foto: www.flyboard.cz
Foto: www.flyboard.cz

Adrenalinová novinka funguje na mechanismu cirkulace vody. Na trysky je mohutnou hadicí napojen vodní skútr, skrz něj se nasává voda, která projde hadicí do trysek a následně zpátky do vody. Tlak vody, který dosahuje více než 100 hektopascalů, je obrovský a vynese jezdce až do výšky devíti metrů. Trysky se připevní na nohy a ruce, čímž se vyrovnává stabilita.

Jakmile člověk dosáhne odpovídajícího tlaku a naučí se korigovat trysky, může vyletět do výšky jen 2–3 metrů podle toho, jak si je jistý v ovládání. Může dokonce skákat jako delfín a dělat třeba i salta dopředu a zpátky. S trochou zkušeností vypadají pohyby při flyboardingu opravdu ladně.

V České republice fungují školicí střediska v Měchenicích u Prahy, u Píšťanského Jezera, u Litoměřic nebo v Kempu Wilsonka u Dalešic. Zájemci či držitelé voucherů si tak mohou vybrat, kde si vyzkoušejí svůj delfíní let. Na Flyboard mohou osoby starší 12 let.

Pokud hledáte netradiční dárek pro svého kolegu, vedoucího či pro klienty, věnujte jim voucher na Flyboard!

Správnou odpověď můžete dohledat na stránkách www.flyboard.cz.

[box]

Soutěžní otázka:

Odkud pochází Flyboard?

a) Španělsko  b) Francie  c) USA

Odpovědi zasílejte na e-mail office@ttg.cz do 24. října 2014. Prosíme o uvedení vašeho jména, firmy, adresy a telefonu.

Výhra: Tři vouchery na 15 minut letu s 10minutovou instruktáží

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button