Snídaně s leteckou společností China Southern Airlines

V jedinečném prostředí zimní zahrady kavárny Style&Interiér uspořádala letecká společnost China Southern ranní workshop pro agenty cestovních kanceláří, aby je seznámila se svými novinkami služeb pro cestující.

Žhavou novinku China Southern Airlines představily Kateřina Lamačová, Acting General Manager Czech Republic&Slovakia (vlevo), a Natalija Svobodová, Sales/Reservation Manager, ze společnosti Aviareps. / Foto: Vlaďka Bratršovská

China Southern Airlines je největší letecká společnost v Asii a čtvrtý největší dopravce na světě. Aerolinky byly založeny v roce 1991 a jejich základna je v čínském Kantonu. Jejich flotila čítá 840 letadel typu Boeing a Airbus. China Southern Airlines provozují každý den více než 3000 letů do 224 destinací ve 40 zemích světa s nejrozsáhlejší sítí po Číně a Asii. V roce 2018 přepravila 140 milionů cestujících. Během svého působení v letecké dopravě získaly aerolinky mnoho ocenění.

V červnu letošního roku společnost získala cenu „2-Star Flight Safety Diamond Award“ správy civilního letectví Číny (CAAC), a proto byla označena za nejbezpečnější leteckou společnost v Číně, a Skytrax navíc udělil čínské letecké společnosti své 4hvězdičkové hodnocení leteckých společností. Novinkou letošního roku jsou tří týdenní lety z Vídně přes Urumči do Kantonu. Nové letecké spojení bylo zahájeno 18. června 2019. Vídeň je první destinací ve střední Evropě, která byla zahrnuta do sítě linek China Southern Airlines. Nabízí se tak nové možnosti pro cestování do Číny a dalších asijských zemí i pro české turisty a obchodníky. V současné době platí pro transit přes Urumči bezvízový režim, pokud cestující pokračují do třetí země a splňují tranzitní podmínky, tj. pokračují z/do URC stejným letem CZ 6022/CZ 6021 do třetí země a čas strávený na území Číny nepřekročí 24 hodin (počítá se od přistání letadla v Urumči do odletu z Kantonu a obráceně).

Vlaďka Bratršovská

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..