Skytrax World Airline Awards ocenil Air Astanu

Air Astana, vlajkový dopravce Kazachstánu, byl oceněn za excelentní služby 4 hvězdičkami, přičemž si osmý po sobě jdoucí rok udržel ocenění „Nejlepší letecká společnost ve střední Asii a Indii“ v soutěži Skytrax World Airline Awards.

Foto: www.worldairlineawards.com

Slavnostní předání cen se uskutečnilo na 53. ročníku Pařížské letecké výstavy v Le Bourget dne 18. června 2019.

Ceny Skytrax World Airline Awards jsou uznávány po celém světě jako hodnotný srovnávací nástroj, který je nezávislý, nestranný a globální.
Průzkum měří spokojenost cestujících mezi obchodníky a turisty ve všech kabinách (First Class, Business Class, Premium Economy Class a Economy class).

O jejich zkušenostech s leteckými společnostmi na zemi a ve vzduchu po dobu 10 měsíců bylo zjišťováno více než 21 milionů cestujících v letecké dopravě. Průzkum měřil spokojenost cestujících v širokém spektru výkonnostních ukazatelů produktů a služeb front-line společnosti, včetně odbavení, nástupu na palubu, pohodlí sedadel na palubě, čistoty v kabině, potravin, nápojů, zábavy během letu a služeb personálu. Průzkum se týkal 300 leteckých společností, od největších mezinárodních leteckých společností po menší domácí dopravce.

„Skytrax je zlatý standard pro letecké služby, takže jsme potěšeni, že jsme opět vyhráli naši regionální ligu, která pokrývá rozsáhlou oblast světa a zahrnuje mnoho vynikajících leteckých společností. Jsem velmi vděčný našim zákazníkům a svým kolegům, “- řekl Peter Foster, prezident a CEO společnosti Air Astana. Další informace o hodnocení World Airline Awards najdete na stránce   www.worldairlineawards.com.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..