SkyTeam vyhlásil nejlepší IATA prodejce

Cestovní agentura Asiana, provozovatel letenkového portálu Letuška.cz, obdržela minulý týden ve čtvrtek cenu pro nejlepšího tuzemského obchodního partnera aliance SkyTeam za rok 2018.

Na snímku vítězové: 1. Josef Trejbal, Asiana, 2. Věra Janičinová, Student Agency, 3. Jana Martincová, American Express Global Business Travel Foto: archiv SkyTeam

Vítězstvím tohoto prestižního každoročního ocenění pro největší IATA prodejce, ve kterém se Asiana pravidelně umísťuje na předních místech, obhájila první příčku z předešlých let. Na druhém místě se umístila stejně jako v loňském roce společnost Student Agency před společností American Express Global Business Travel, která doplnila trojici nejlepších. Na čtvrtém místě se umístila společnost Orbix, páté místo obsadila společnost Pelikán.

American Express Global Business Travel si odnesla ještě jednoho „Oskara“, 1. místo v kategorii nejlepší korporátní CK mezi IATA cestovními kancelářemi. Společnost TUCAN obdržela 1. místo v kategorii skokan roku mezi IATA cestovními kancelářemi.

Na snímku zleva: Milena Klučarová, China Eastern Airlines, Hana Krumlová, Korean Air, Josef Trejbal, obchodní ředitel společnosti Asiana, Zuzana Košťálová, Alitalia, Zuzana Přibylová, Aeroflot, Jan Kropáček AF/KLM/Delta Airlines Foto: archiv SkyTeam

Slavnostní vyhlášení SkyTeam Award Evening se konalo v prostorách pražské restaurace Il Mulino. Cenu osobně převzal ředitel portálu Letuška.cz Josef Trejbal. „Minulý rok pro nás byl v mnoha směrech rekordní. S Asianou se nám dařilo v oblasti MICE, které jsme věnovali zvýšenou pozornost, ale jsem rád, že i portál Letuška.cz překonal sám sebe a lámal rekordy v internetovém prodeji letenek i na poli firemního cestování. Navázat na tak úspěšné období pro nás bude velká výzva, ale doufám, že se nám to podaří a udržíme si pozici nejsilnějšího partnera SkyTeamu v Česku,“ komentoval Trejbal.

Globální uskupení SkyTeam, založené v roce 2000, sdružuje 19 leteckých dopravců. Letecké společnosti sdružené v SkyTeamu zajišťují značnou část letů z Prahy. Celosvětově se jedná o 14 500 letů denně do 1150 destinací v 175 zemích. Za rok přepraví 630 milionů cestujících.

TTG Newsroom

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..