Škola čepování piva Pilsner Urquell má otevřeno i o prázdninách

Točí se zeměkoule, točí se filmy nebo kolo štěstí na pouti… ale pivo se netočí, pivo se čepuje! A chcete vědět jak? Rezervujte si místo ve škole čepování piva přímo v rodišti slavného českého ležáku Pilsner Urquell v pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Foto: Plzeňský Prazdroj

Tahle speciální „škola“ je v provozu i o prázdninách – koná se 2. a 23. srpna od 17 hodin. Pokud je vás více než 15 přátel, pak neváhejte a rezervujte si svoji soukromou lekci v samostatném termínu.

Účastníci Školy čepování piva Pilsner Urquell si během tříhodinového zážitkového programu prohlédnou plzeňský pivovar, pod vedením zkušeného mistra výčepního se naučí čepovat hladinku, čochtana, šnyt i mlíko, dozvědí se vše o zásadách správné péče o pivo a na památku si odnesou půllitr se svým jménem a certifikát o absolvování školy čepování. Konzumace piva Pilsner Urquell a občerstvení během „výuky“ jsou v ceně 590 Kč za osobu (pouze starší 18 let).

Více informací a prodej poukazů do Školy čepování piva Pilsner Urquell najdete na: http://www.prazdrojvisit.cz/zazitky/skola-cepovani-piva-pilsner-urquell/

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..